Přeskočit na obsah
Porovnat Alanyaspor vs Antalyaspor

Alanyaspor vs Antalyaspor Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Alanyaspor vs Antalyaspor: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Alanyaspor Alanyaspor Domácí
Antalyaspor Antalyaspor Hosté
Alanyaspor
50.5
V R P P R R V R R P

Posledních 10 Zápasů

Antalyaspor
33.5
P R P P P V R P P R

Vyhrané Kategorie

10

Alanyaspor

5

Remíza

0

Antalyaspor

Radar Výkonnosti

Alanyaspor
Antalyaspor

Statistické Srovnání

Procento Výher
20%

2V, 5R, 3P

10%

1V, 3R, 6P

Gólů na Zápas
1.5

15 / 10 zápasů

1.0

10 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

1.9

19 / 10 zápasů

Skóre
+3

+3

-9

-9

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
İ. Kaya (4 gólů)
S. van de Streek (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 9
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 7
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 5 zápasů

0%

0V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
62.3

Obtížnost Ligy: 72.0, Kvalita Soupeře: 55.8

50.5

Obtížnost Ligy: 72.0, Kvalita Soupeře: 62.0

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 1 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.62

Skutečné: 1.5 | Rozdíl: -0.12

1.08

Skutečné: 1.0 | Rozdíl: -0.08

Upravená Síla
50.5

Útok: 56.1, Obrana: 67.4, Forma: 22.5

33.5

Útok: 33.5, Obrana: 36.9, Forma: 10.0

Analýza Času Gólů

2

0-15'

1

16-30'

1
3

31-45'

1
1

46-60'

3
3

61-75'

2
5

76-90+'

3
Alanyaspor
Antalyaspor
Alanyaspor

Rozbor Síly

50.5

Celkově

Útok 56.1
Obrana 67.4
Forma 22.5
Stálost 67.3
Antalyaspor

Rozbor Síly

33.5

Celkově

Útok 33.5
Obrana 36.9
Forma 10.0
Stálost 74.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

72.0 vs 72.0

Kvalita Soupeře

55.8 vs 62.0

Proti Elitě

0% vs 0%
Alanyaspor logo Alanyaspor
V
Kayseri (44%)
R
Antalyaspor (48%)
P
Samsunspor (62%)
P
Kasımpaşa (57%)
R
Trabzonspor (69%)
R
Gaziantep (54%)
V
Kocaelispor (46%)
R
Göztepe (64%)
Antalyaspor logo Antalyaspor
P
Galatasaray (69%)
R
Alanyaspor (56%)
P
Göztepe (64%)
P
Konyaspor (61%)
P
Beşiktaş (65%)
V
Eyüp (53%)
R
Başakşehir (71%)
P
Gaziantep (49%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Kayseri D
3 - 1 V
44%
Antalyaspor V
0 - 0 R
48%
Samsunspor D
2 - 3 P
62%
Kasımpaşa V
0 - 1 P
57%
Trabzonspor D
1 - 1 R
69%
Gaziantep V
1 - 1 R
54%
Kocaelispor D
5 - 0 V
46%
Göztepe V
2 - 2 R
64%
Gençlerbirliği D
0 - 0 R
45%
Galatasaray V
1 - 3 P
69%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Galatasaray V
2 - 4 P
69%
Alanyaspor D
0 - 0 R
56%
Göztepe V
0 - 2 P
64%
Konyaspor D
0 - 2 P
61%
Beşiktaş V
2 - 4 P
65%
Eyüp D
3 - 0 V
53%
Başakşehir V
0 - 0 R
71%
Gaziantep D
1 - 4 P
49%
Rize V
0 - 1 P
64%
Fenerbahçe D
2 - 2 R
68%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Alanyaspor čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 62.3) ve srovnání s Antalyaspor (SoS: 50.5). To znamená, že statistiky Alanyaspor mají větší váhu.

Alanyaspor má útočnou výhodu s 1.5 góly na zápas oproti 1.0 Antalyaspor.

Alanyaspor má obrannou výhodu, inkasuje 1.2 na zápas oproti 1.9 Antalyaspor.

Alanyaspor nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.8 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Alanyaspor se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (50.5 vs 33.5) by měl kontrolovat zápas.

Oba týmy remizovaly 0-0 v Turkish Super Lig (2026-05-03). Předchozí zápas skončil remízou, takže žádný tým nemá psychologickou výhodu.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Alanyaspor

Alanyaspor

VS
Antalyaspor

Antalyaspor

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více