Přeskočit na obsah
Porovnat Alverca vs Hoffenheim

Alverca vs Hoffenheim Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Alverca vs Hoffenheim: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Alverca Alverca Domácí
Hoffenheim Hoffenheim Hosté
Alverca
44.7
R P V P V V P R R R

Posledních 10 Zápasů

Hoffenheim
51.5
V R V V R P P R V P

Vyhrané Kategorie

3

Alverca

4

Remíza

8

Hoffenheim

Radar Výkonnosti

Alverca
Hoffenheim

Statistické Srovnání

Procento Výher
30%

3V, 4R, 3P

40%

4V, 3R, 3P

Gólů na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

1.6

16 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.3

13 / 10 zápasů

1.8

18 / 10 zápasů

Skóre
-1

-1

-2

-2

Čisté Konto
10%

1 / 10 zápasů

10%

1 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
Figueiredo (4 gólů)
A. Kramarić (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 8
1. Poločas: 11 / 2. Poločas: 5
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

33%

2V / 6 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

50%

2V / 4 zápasů

Obtížnost Programu
52.5

Obtížnost Ligy: 79.0, Kvalita Soupeře: 59.7

65.5

Obtížnost Ligy: 91.0, Kvalita Soupeře: 65.3

Proti Elitě
0%

0V / 2 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.42

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: -0.22

2.05

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: -0.45

Upravená Síla
44.7

Útok: 41.0, Obrana: 58.1, Forma: 30.7

51.5

Útok: 61.6, Obrana: 46.2, Forma: 46.2

Analýza Času Gólů

3

0-15'

1
1

16-30'

5

31-45'

4
2

46-60'

3
3

61-75'

3

76-90+'

3
Alverca
Hoffenheim
Alverca

Rozbor Síly

44.7

Celkově

Útok 41.0
Obrana 58.1
Forma 30.7
Stálost 57.7
Hoffenheim

Rozbor Síly

51.5

Celkově

Útok 61.6
Obrana 46.2
Forma 46.2
Stálost 50.5

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

79.0 vs 91.0

Kvalita Soupeře

59.7 vs 65.3

Proti Elitě

0% vs 25%
Alverca logo Alverca
R
Estoril (47%)
P
Porto (74%)
V
Arouca (57%)
P
Nacional (57%)
V
Casa Pia (48%)
V
Rio Ave (66%)
P
Sporting (70%)
R
Gil Vicente (60%)
Hoffenheim logo Hoffenheim
V
Bremen (62%)
R
Stuttgart (70%)
V
Hamburg (63%)
V
Dortmund (71%)
R
Augsburg (71%)
P
Mainz 05 (65%)
P
Leipzig (84%)
R
Wolfsburg (50%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Estoril D
1 - 1 R
47%
Porto V
0 - 1 P
74%
Arouca D
2 - 1 V
57%
Nacional V
0 - 1 P
57%
Casa Pia D
3 - 1 V
48%
Rio Ave V
2 - 1 V
66%
Sporting D
1 - 4 P
70%
Gil Vicente V
2 - 2 R
60%
AVS D
0 - 0 R
59%
Vitória SC V
1 - 1 R
59%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Bremen D
1 - 0 V
62%
Stuttgart D
3 - 3 R
70%
Hamburg V
2 - 1 V
63%
Dortmund D
2 - 1 V
71%
Augsburg V
2 - 2 R
71%
Mainz 05 D
1 - 2 P
65%
Leipzig V
0 - 5 P
84%
Wolfsburg D
1 - 1 R
50%
Heidenheim V
4 - 2 V
67%
St. Pauli D
0 - 1 P
50%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Hoffenheim čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 65.5) ve srovnání s Alverca (SoS: 52.5). To znamená, že statistiky Hoffenheim mají větší váhu.

Hoffenheim má útočnou výhodu s 1.6 góly na zápas oproti 1.2 Alverca.

Alverca má obrannou výhodu, inkasuje 1.3 na zápas oproti 1.8 Hoffenheim.

Hoffenheim měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 4 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.9 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Hoffenheim má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 6.8 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Alverca

Alverca

VS
Hoffenheim

Hoffenheim

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více