Přeskočit na obsah
Porovnat Alverca vs Valencia

Alverca vs Valencia Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Alverca vs Valencia: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Alverca Alverca Domácí
Valencia Valencia Hosté
Alverca
44.7
R P V P V V P R R R

Posledních 10 Zápasů

Valencia
52.5
V P V R P P V P V V

Vyhrané Kategorie

4

Alverca

3

Remíza

8

Valencia

Radar Výkonnosti

Alverca
Valencia

Statistické Srovnání

Procento Výher
30%

3V, 4R, 3P

50%

5V, 1R, 4P

Gólů na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

1.2

12 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.3

13 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Skóre
-1

-1

+1

+1

Čisté Konto
10%

1 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
Figueiredo (4 gólů)
U. Sadiq (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 8
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 9
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
52.5

Obtížnost Ligy: 79.0, Kvalita Soupeře: 59.7

58.9

Obtížnost Ligy: 93.0, Kvalita Soupeře: 62.0

Proti Elitě
0%

0V / 2 zápasů

0%

0V / 1 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.42

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: -0.22

1.4

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: -0.2

Upravená Síla
44.7

Útok: 41.0, Obrana: 58.1, Forma: 30.7

52.5

Útok: 43.6, Obrana: 69.0, Forma: 54.4

Analýza Času Gólů

3

0-15'

1
1

16-30'

31-45'

1
2

46-60'

4
3

61-75'

3
3

76-90+'

3
Alverca
Valencia
Alverca

Rozbor Síly

44.7

Celkově

Útok 41.0
Obrana 58.1
Forma 30.7
Stálost 57.7
Valencia

Rozbor Síly

52.5

Celkově

Útok 43.6
Obrana 69.0
Forma 54.4
Stálost 38.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

79.0 vs 93.0

Kvalita Soupeře

59.7 vs 62.0

Proti Elitě

0% vs 0%
Alverca logo Alverca
R
Estoril (47%)
P
Porto (74%)
V
Arouca (57%)
P
Nacional (57%)
V
Casa Pia (48%)
V
Rio Ave (66%)
P
Sporting (70%)
R
Gil Vicente (60%)
Valencia logo Valencia
V
Athletic (60%)
P
Atlético (61%)
V
Girona (59%)
R
Mallorca (73%)
P
Elche (66%)
P
Celta Vigo (54%)
V
Sevilla (63%)
P
Oviedo (66%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Estoril D
1 - 1 R
47%
Porto V
0 - 1 P
74%
Arouca D
2 - 1 V
57%
Nacional V
0 - 1 P
57%
Casa Pia D
3 - 1 V
48%
Rio Ave V
2 - 1 V
66%
Sporting D
1 - 4 P
70%
Gil Vicente V
2 - 2 R
60%
AVS D
0 - 0 R
59%
Vitória SC V
1 - 1 R
59%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Athletic V
1 - 0 V
60%
Atlético D
0 - 2 P
61%
Girona D
2 - 1 V
59%
Mallorca V
1 - 1 R
73%
Elche V
0 - 1 P
66%
Celta Vigo D
2 - 3 P
54%
Sevilla V
2 - 0 V
63%
Oviedo V
0 - 1 P
66%
Alavés D
3 - 2 V
60%
Osasuna D
1 - 0 V
58%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 52.5 vs 58.9), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Alverca na průměru 1.2 a Valencia na 1.2 gólů na zápas.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Alverca inkasujícím 1.3 a Valencia inkasujícím 1.1 na zápas.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.4 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Valencia má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 7.8 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Alverca

Alverca

VS
Valencia

Valencia

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více