Přeskočit na obsah
Porovnat Anderlecht vs Union Berlin

Anderlecht vs Union Berlin Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Anderlecht vs Union Berlin: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Anderlecht Anderlecht Domácí
Union Berlin Union Berlin Hosté
Anderlecht
34.9
R P P P V V P P P R

Posledních 10 Zápasů

Union Berlin
38.8
V R P P P R P V P P

Vyhrané Kategorie

5

Anderlecht

4

Remíza

6

Union Berlin

Radar Výkonnosti

Anderlecht
Union Berlin

Statistické Srovnání

Procento Výher
20%

2V, 2R, 6P

20%

2V, 2R, 6P

Gólů na Zápas
1.4

14 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
2.1

21 / 10 zápasů

2.1

21 / 10 zápasů

Skóre
-7

-7

-10

-10

Čisté Konto
0%

0 / 10 zápasů

10%

1 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
70%

7 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
80%

8 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
M. Cvetković (5 gólů)
O. Burke (2 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 10
1. Poločas: 2 / 2. Poločas: 9
Výhry Doma
25%

1V / 4 zápasů

0%

0V / 4 zápasů

Výhry Venku
17%

1V / 6 zápasů

33%

2V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
44.5

Obtížnost Ligy: 59.5, Kvalita Soupeře: 59.1

72.2

Obtížnost Ligy: 91.0, Kvalita Soupeře: 66.6

Proti Elitě
0%

0V / 2 zápasů

50%

2V / 4 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.41

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.01

1.55

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: -0.45

Upravená Síla
34.9

Útok: 44.1, Obrana: 28.4, Forma: 18.9

38.8

Útok: 44.8, Obrana: 36.7, Forma: 24.4

Analýza Času Gólů

1

0-15'

1

16-30'

1
2

31-45'

1
2

46-60'

1
2

61-75'

2
6

76-90+'

6
Anderlecht
Union Berlin
Anderlecht

Rozbor Síly

34.9

Celkově

Útok 44.1
Obrana 28.4
Forma 18.9
Stálost 59.2
Union Berlin

Rozbor Síly

38.8

Celkově

Útok 44.8
Obrana 36.7
Forma 24.4
Stálost 59.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

59.5 vs 91.0

Kvalita Soupeře

59.1 vs 66.6

Proti Elitě

0% vs 50%
Anderlecht logo Anderlecht
R
Gent (51%)
P
Club Brugge (66%)
P
R. Union SG (64%)
P
Sint-Truiden (49%)
V
Mechelen (34%)
V
Gent (58%)
P
Club Brugge (83%)
P
Cercle Brugge (58%)
Union Berlin logo Union Berlin
V
Mainz 05 (70%)
R
Köln (57%)
P
Leipzig (84%)
P
Wolfsburg (50%)
P
Heidenheim (67%)
R
St. Pauli (50%)
P
Bayern Munich (86%)
V
Freiburg (72%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Gent V
1 - 1 R
51%
Club Brugge D
1 - 3 P
66%
R. Union SG D
1 - 3 P
64%
Sint-Truiden V
0 - 2 P
49%
Mechelen V
2 - 1 V
34%
Gent D
3 - 1 V
58%
Club Brugge V
2 - 4 P
83%
Cercle Brugge D
2 - 3 P
58%
Mechelen V
0 - 1 P
45%
Club Brugge V
2 - 2 R
83%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Mainz 05 V
3 - 1 V
70%
Köln D
2 - 2 R
57%
Leipzig V
1 - 3 P
84%
Wolfsburg D
1 - 2 P
50%
Heidenheim V
1 - 3 P
67%
St. Pauli D
1 - 1 R
50%
Bayern Munich V
0 - 4 P
86%
Freiburg V
1 - 0 V
72%
Bremen D
1 - 4 P
62%
M'gladbach V
0 - 1 P
68%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Union Berlin čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 72.2) ve srovnání s Anderlecht (SoS: 44.5). To znamená, že statistiky Union Berlin mají větší váhu.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Anderlecht na průměru 1.4 a Union Berlin na 1.1 gólů na zápas.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Anderlecht inkasujícím 2.1 a Union Berlin inkasujícím 2.1 na zápas.

Union Berlin prokázal svou hodnotu proti elitním soupeřům, vyhrál 2 z 4 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.3 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Anderlecht

Anderlecht

VS
Union Berlin

Union Berlin

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více