Přeskočit na obsah
Porovnat Angers vs WSG Tirol

Angers vs WSG Tirol Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Angers vs WSG Tirol: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Angers Angers Domácí
WSG Tirol WSG Tirol Hosté
Angers
30.8
R P P R P R P P V P

Posledních 10 Zápasů

WSG Tirol
37.2
R P V R R P V P P V

Vyhrané Kategorie

3

Angers

3

Remíza

9

WSG Tirol

Radar Výkonnosti

Angers
WSG Tirol

Statistické Srovnání

Procento Výher
10%

1V, 3R, 6P

30%

3V, 3R, 4P

Gólů na Zápas
0.6

6 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.9

19 / 10 zápasů

2.0

20 / 10 zápasů

Skóre
-13

-13

-9

-9

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
P. Peter (2 gólů)
A. Ola-Adebomi (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 1 / 2. Poločas: 5
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 6
Výhry Doma
0%

0V / 5 zápasů

50%

3V / 6 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

0%

0V / 4 zápasů

Obtížnost Programu
57.7

Obtížnost Ligy: 86.0, Kvalita Soupeře: 66.7

53.3

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 52.1

Proti Elitě
0%

0V / 5 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.6

Skutečné: 0.6 | Rozdíl: 0.0

1.02

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: +0.08

Upravená Síla
30.8

Útok: 21.5, Obrana: 39.5, Forma: 10.8

37.2

Útok: 37.9, Obrana: 34.4, Forma: 31.0

Analýza Času Gólů

0-15'

1
1

16-30'

2

31-45'

2
1

46-60'

2
3

61-75'

1

76-90+'

4
Angers
WSG Tirol
Angers

Rozbor Síly

30.8

Celkově

Útok 21.5
Obrana 39.5
Forma 10.8
Stálost 74.8
WSG Tirol

Rozbor Síly

37.2

Celkově

Útok 37.9
Obrana 34.4
Forma 31.0
Stálost 53.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

86.0 vs 55.0

Kvalita Soupeře

66.7 vs 52.1

Proti Elitě

0% vs 0%
Angers logo Angers
R
Strasbourg (55%)
P
Auxerre (71%)
P
Paris SG (79%)
R
Le Havre (53%)
P
Rennes (80%)
R
Lyon (65%)
P
Lens (76%)
P
Nice (55%)
WSG Tirol logo WSG Tirol
R
BW Linz (55%)
P
GAK (58%)
V
Ried (50%)
R
Altach (48%)
R
Altach (43%)
P
BW Linz (60%)
V
WAC (46%)
P
GAK (53%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Strasbourg D
1 - 1 R
55%
Auxerre V
1 - 3 P
71%
Paris SG D
0 - 3 P
79%
Le Havre D
1 - 1 R
53%
Rennes V
1 - 2 P
80%
Lyon D
0 - 0 R
65%
Lens V
1 - 5 P
76%
Nice D
0 - 2 P
55%
Nantes V
1 - 0 V
56%
Monaco V
0 - 2 P
77%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
BW Linz D
1 - 1 R
55%
GAK V
0 - 4 P
58%
Ried D
1 - 0 V
50%
Altach V
0 - 0 R
48%
Altach D
2 - 2 R
43%
BW Linz V
0 - 5 P
60%
WAC D
3 - 1 V
46%
GAK D
1 - 5 P
53%
Ried V
1 - 2 P
55%
GAK D
2 - 0 V
53%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 57.7 vs 53.3), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

WSG Tirol má útočnou výhodu s 1.1 góly na zápas oproti 0.6 Angers.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Angers inkasujícím 1.9 a WSG Tirol inkasujícím 2.0 na zápas.

Angers měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 5 zápasů.

WSG Tirol nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.8 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

WSG Tirol má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 6.4 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Angers

Angers

VS
WSG Tirol

WSG Tirol

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více