Přeskočit na obsah
Porovnat Antwerp vs AC Milan

Antwerp vs AC Milan Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Antwerp vs AC Milan: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Antwerp Antwerp Domácí
AC Milan AC Milan Hosté
Antwerp
41.9
P P V V V P P P R R

Posledních 10 Zápasů

AC Milan
47.5
P P R V P P V P V V

Vyhrané Kategorie

5

Antwerp

2

Remíza

8

AC Milan

Radar Výkonnosti

Antwerp
AC Milan

Statistické Srovnání

Procento Výher
30%

3V, 2R, 5P

40%

4V, 1R, 5P

Gólů na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

0.9

9 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.5

15 / 10 zápasů

1.2

12 / 10 zápasů

Skóre
-4

-4

-3

-3

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
C. Scott (4 gólů)
S. Pavlović (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 8
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 6
Výhry Doma
20%

1V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
56.3

Obtížnost Ligy: 59.5, Kvalita Soupeře: 54.2

65.5

Obtížnost Ligy: 90.0, Kvalita Soupeře: 70.0

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.15

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: -0.05

1.05

Skutečné: 0.9 | Rozdíl: -0.15

Upravená Síla
41.9

Útok: 39.0, Obrana: 53.1, Forma: 31.9

47.5

Útok: 34.6, Obrana: 69.3, Forma: 46.2

Analýza Času Gólů

0-15'

2

16-30'

1

31-45'

3
3

46-60'

2
1

61-75'

4

76-90+'

4
Antwerp
AC Milan
Antwerp

Rozbor Síly

41.9

Celkově

Útok 39.0
Obrana 53.1
Forma 31.9
Stálost 49.3
AC Milan

Rozbor Síly

47.5

Celkově

Útok 34.6
Obrana 69.3
Forma 46.2
Stálost 39.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

59.5 vs 90.0

Kvalita Soupeře

54.2 vs 70.0

Proti Elitě

0% vs 20%
Antwerp logo Antwerp
P
Charleroi (46%)
P
Standard (55%)
V
Westerlo (50%)
V
Standard (60%)
V
OHL (35%)
P
Charleroi (62%)
P
Genk (61%)
P
OHL (52%)
AC Milan logo AC Milan
P
Atalanta (64%)
P
Sassuolo (69%)
R
Juventus (80%)
V
Verona (55%)
P
Udinese (74%)
P
Napoli (79%)
V
Torino (69%)
P
Lazio (76%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Charleroi D
0 - 1 P
46%
Standard D
0 - 5 P
55%
Westerlo V
4 - 2 V
50%
Standard V
2 - 1 V
60%
OHL D
2 - 0 V
35%
Charleroi V
1 - 2 P
62%
Genk D
1 - 2 P
61%
OHL V
0 - 1 P
52%
Standard D
1 - 1 R
67%
La Louvière V
0 - 0 R
54%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Atalanta D
2 - 3 P
64%
Sassuolo V
0 - 2 P
69%
Juventus D
0 - 0 R
80%
Verona V
1 - 0 V
55%
Udinese D
0 - 3 P
74%
Napoli V
0 - 1 P
79%
Torino D
3 - 2 V
69%
Lazio V
0 - 1 P
76%
Inter Milan D
1 - 0 V
78%
Cremonese V
2 - 0 V
56%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 56.3 vs 65.5), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Antwerp na průměru 1.1 a AC Milan na 0.9 gólů na zápas.

AC Milan má obrannou výhodu, inkasuje 1.2 na zápas oproti 1.5 Antwerp.

Antwerp nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

AC Milan měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 5 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.4 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — nepravděpodobné.

AC Milan má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 5.6 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Antwerp

Antwerp

VS
AC Milan

AC Milan

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více