Přeskočit na obsah
Porovnat Atlético vs Basel

Atlético vs Basel Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Atlético vs Basel: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Atlético Atlético Domácí
Basel Basel Hosté
Atlético
51.0
P P V R V P R P P V

Posledních 10 Zápasů

Basel
46.7
P V P P R V V P V V

Vyhrané Kategorie

7

Atlético

4

Remíza

4

Basel

Radar Výkonnosti

Atlético
Basel

Statistické Srovnání

Procento Výher
30%

3V, 2R, 5P

50%

5V, 1R, 4P

Gólů na Zápas
1.4

14 / 10 zápasů

1.5

15 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.4

14 / 10 zápasů

1.7

17 / 10 zápasů

Skóre
0

0

-2

-2

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
J. Alvarez (3 gólů)
B. Traoré (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 8
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 9
Výhry Doma
20%

1V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
69.9

Obtížnost Ligy: 89.8, Kvalita Soupeře: 68.4

50.1

Obtížnost Ligy: 49.0, Kvalita Soupeře: 50.8

Proti Elitě
40%

2V / 5 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.66

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.26

1.35

Skutečné: 1.5 | Rozdíl: +0.15

Upravená Síla
51.0

Útok: 56.0, Obrana: 63.9, Forma: 36.0

46.7

Útok: 50.0, Obrana: 43.4, Forma: 50.0

Analýza Času Gólů

1

0-15'

2
1

16-30'

4

31-45'

4
3

46-60'

3
2

61-75'

3
3

76-90+'

3
Atlético
Basel
Atlético

Rozbor Síly

51.0

Celkově

Útok 56.0
Obrana 63.9
Forma 36.0
Stálost 49.3
Basel

Rozbor Síly

46.7

Celkově

Útok 50.0
Obrana 43.4
Forma 50.0
Stálost 38.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

89.8 vs 49.0

Kvalita Soupeře

68.4 vs 50.8

Proti Elitě

40% vs 0%
Atlético logo Atlético
P
Celta Vigo (54%)
P
Arsenal (77%)
V
Valencia (72%)
R
Arsenal (72%)
V
Athletic (55%)
P
Elche (68%)
R
Real Sociedad (42%)
P
Barcelona (88%)
Basel logo Basel
P
Young Boys (60%)
V
Thun (48%)
P
Sion (66%)
P
Thun (53%)
R
Young Boys (50%)
V
Winterthur (42%)
V
Servette (58%)
P
St.Gallen (60%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Celta Vigo D
0 - 1 P
54%
Arsenal V
0 - 1 P
77%
Valencia V
2 - 0 V
72%
Arsenal D
1 - 1 R
72%
Athletic D
3 - 2 V
55%
Elche V
2 - 3 P
68%
Real Sociedad D
2 - 2 R
42%
Barcelona D
1 - 2 P
88%
Sevilla V
1 - 2 P
63%
Barcelona V
2 - 0 V
93%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Young Boys V
0 - 3 P
60%
Thun D
3 - 1 V
48%
Sion D
0 - 2 P
66%
Thun V
1 - 3 P
53%
Young Boys D
3 - 3 R
50%
Winterthur V
2 - 0 V
42%
Servette D
3 - 1 V
58%
St.Gallen V
0 - 3 P
60%
GC Zürich D
1 - 0 V
27%
Lausanne V
2 - 1 V
44%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Atlético čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 69.9) ve srovnání s Basel (SoS: 50.1). To znamená, že statistiky Atlético mají větší váhu.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Atlético na průměru 1.4 a Basel na 1.5 gólů na zápas.

Atlético má obrannou výhodu, inkasuje 1.4 na zápas oproti 1.7 Basel.

Atlético měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 2 z 5 zápasů.

Basel nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.0 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Atlético

Atlético

VS
Basel

Basel

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více