Přeskočit na obsah
Porovnat Atlético vs Dynamo Kyiv

Atlético vs Dynamo Kyiv Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Atlético vs Dynamo Kyiv: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Atlético Atlético Domácí
Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv Hosté
Atlético
48.1
V P P V R V P R P P

Posledních 10 Zápasů

Dynamo Kyiv
77.8
R P V V P P V V V V

Vyhrané Kategorie

1

Atlético

1

Remíza

13

Dynamo Kyiv

Radar Výkonnosti

Atlético
Dynamo Kyiv

Statistické Srovnání

Procento Výher
30%

3V, 2R, 5P

60%

6V, 1R, 3P

Gólů na Zápas
1.4

14 / 10 zápasů

2.3

23 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.5

15 / 10 zápasů

1.2

12 / 10 zápasů

Skóre
-1

-1

+11

+11

Čisté Konto
10%

1 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
A. Sørloth (3 gólů)
M. Ponomarenko (9 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 8
1. Poločas: 9 / 2. Poločas: 14
Výhry Doma
20%

1V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
64.8

Obtížnost Ligy: 89.4, Kvalita Soupeře: 65.2

77.3

Obtížnost Ligy: 98.0, Kvalita Soupeře: 73.1

Proti Elitě
25%

1V / 4 zápasů

50%

4V / 8 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.61

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.21

2.87

Skutečné: 2.3 | Rozdíl: -0.57

Upravená Síla
48.1

Útok: 53.6, Obrana: 57.4, Forma: 34.4

77.8

Útok: 97.6, Obrana: 76.4, Forma: 76.4

Analýza Času Gólů

2

0-15'

3
1

16-30'

2
3

31-45'

3
3

46-60'

5
2

61-75'

7
3

76-90+'

3
Atlético
Dynamo Kyiv
Atlético

Rozbor Síly

48.1

Celkově

Útok 53.6
Obrana 57.4
Forma 34.4
Stálost 49.3
Dynamo Kyiv

Rozbor Síly

77.8

Celkově

Útok 97.6
Obrana 76.4
Forma 76.4
Stálost 43.3

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

89.4 vs 98.0

Kvalita Soupeře

65.2 vs 73.1

Proti Elitě

25% vs 50%
Atlético logo Atlético
V
Osasuna (63%)
P
Celta Vigo (54%)
P
Arsenal (77%)
V
Valencia (72%)
R
Arsenal (72%)
V
Athletic (55%)
P
Elche (66%)
R
Real Sociedad (42%)
Dynamo Kyiv logo Dynamo Kyiv
R
LNZ Cherkasy (79%)
P
Shakhtar D (78%)
V
Kryvbas KR (76%)
V
Zorya (75%)
P
Metalist 1925 (79%)
P
Karpaty Lviv (81%)
V
Oleksandria (49%)
V
Obolon (58%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Osasuna V
2 - 1 V
63%
Celta Vigo D
0 - 1 P
54%
Arsenal V
0 - 1 P
77%
Valencia V
2 - 0 V
72%
Arsenal D
1 - 1 R
72%
Athletic D
3 - 2 V
55%
Elche V
2 - 3 P
66%
Real Sociedad D
2 - 2 R
42%
Barcelona D
1 - 2 P
88%
Sevilla V
1 - 2 P
63%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
LNZ Cherkasy V
0 - 0 R
79%
Shakhtar D D
1 - 2 P
78%
Kryvbas KR V
6 - 5 V
76%
Zorya D
3 - 1 V
75%
Metalist 1925 V
0 - 1 P
79%
Karpaty Lviv D
0 - 1 P
81%
Oleksandria V
5 - 0 V
49%
Obolon D
2 - 1 V
58%
Polissya V
2 - 1 V
82%
Epitsentr D
4 - 0 V
74%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Dynamo Kyiv čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 77.3) ve srovnání s Atlético (SoS: 64.8). To znamená, že statistiky Dynamo Kyiv mají větší váhu.

Dynamo Kyiv má útočnou výhodu s 2.3 góly na zápas oproti 1.4 Atlético.

Dynamo Kyiv má obrannou výhodu, inkasuje 1.2 na zápas oproti 1.5 Atlético.

Atlético měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 4 zápasů.

Dynamo Kyiv prokázal svou hodnotu proti elitním soupeřům, vyhrál 4 z 8 zápasů.

Dynamo Kyiv je silný tým venku s 60% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.2 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Dynamo Kyiv se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (77.8 vs 48.1) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Atlético

Atlético

VS
Dynamo Kyiv

Dynamo Kyiv

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více