Přeskočit na obsah
Porovnat Atlético vs Mallorca

Atlético vs Mallorca Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Atlético vs Mallorca: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Atlético Atlético Domácí
Mallorca Mallorca Hosté
Atlético
50.9
P P V R V P R P P V

Posledních 10 Zápasů

Mallorca
58.8
R V P R V V P V R P

Vyhrané Kategorie

1

Atlético

3

Remíza

11

Mallorca

Radar Výkonnosti

Atlético
Mallorca

Statistické Srovnání

Procento Výher
30%

3V, 2R, 5P

40%

4V, 3R, 3P

Gólů na Zápas
1.4

14 / 10 zápasů

1.4

14 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.4

14 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Skóre
0

0

+3

+3

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
J. Alvarez (3 gólů)
V. Muriqi (6 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 8
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 7
Výhry Doma
20%

1V / 5 zápasů

50%

3V / 6 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Obtížnost Programu
69.8

Obtížnost Ligy: 89.8, Kvalita Soupeře: 68.2

72.4

Obtížnost Ligy: 93.0, Kvalita Soupeře: 64.8

Proti Elitě
40%

2V / 5 zápasů

50%

1V / 2 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.66

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.26

1.85

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.45

Upravená Síla
50.9

Útok: 55.9, Obrana: 63.9, Forma: 35.9

58.8

Útok: 57.1, Obrana: 77.5, Forma: 49.0

Analýza Času Gólů

1

0-15'

1

16-30'

1
4

31-45'

5
3

46-60'

3
2

61-75'

3
3

76-90+'

2
Atlético
Mallorca
Atlético

Rozbor Síly

50.9

Celkově

Útok 55.9
Obrana 63.9
Forma 35.9
Stálost 49.3
Mallorca

Rozbor Síly

58.8

Celkově

Útok 57.1
Obrana 77.5
Forma 49.0
Stálost 50.5

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

89.8 vs 93.0

Kvalita Soupeře

68.2 vs 64.8

Proti Elitě

40% vs 50%
Atlético logo Atlético
P
Celta Vigo (54%)
P
Arsenal (77%)
V
Valencia (72%)
R
Arsenal (72%)
V
Athletic (55%)
P
Elche (66%)
R
Real Sociedad (42%)
P
Barcelona (88%)
Mallorca logo Mallorca
R
Villarreal (73%)
V
Girona (64%)
P
Alavés (65%)
R
Valencia (67%)
V
Rayo (74%)
V
Real Madrid (65%)
P
Elche (66%)
V
Espanyol (50%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Celta Vigo D
0 - 1 P
54%
Arsenal V
0 - 1 P
77%
Valencia V
2 - 0 V
72%
Arsenal D
1 - 1 R
72%
Athletic D
3 - 2 V
55%
Elche V
2 - 3 P
66%
Real Sociedad D
2 - 2 R
42%
Barcelona D
1 - 2 P
88%
Sevilla V
1 - 2 P
63%
Barcelona V
2 - 0 V
93%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Villarreal D
1 - 1 R
73%
Girona V
1 - 0 V
64%
Alavés V
1 - 2 P
65%
Valencia D
1 - 1 R
67%
Rayo D
3 - 0 V
74%
Real Madrid D
2 - 1 V
65%
Elche V
1 - 2 P
66%
Espanyol D
2 - 1 V
50%
Osasuna V
2 - 2 R
63%
Real Sociedad D
0 - 1 P
61%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 69.8 vs 72.4), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Atlético na průměru 1.4 a Mallorca na 1.4 gólů na zápas.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Atlético inkasujícím 1.4 a Mallorca inkasujícím 1.1 na zápas.

Atlético měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 2 z 5 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.6 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Mallorca má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 7.9 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Atlético

Atlético

VS
Mallorca

Mallorca

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více