Přeskočit na obsah
Porovnat Atromitos vs AEK Athens

Atromitos vs AEK Athens Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Atromitos vs AEK Athens: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Atromitos Atromitos Domácí
AEK Athens AEK Athens Hosté
Atromitos
53.5
V P P V V V R R P R

Posledních 10 Zápasů

AEK Athens
66.5
V R V V P V V P R V

Vyhrané Kategorie

3

Atromitos

4

Remíza

8

AEK Athens

Radar Výkonnosti

Atromitos
AEK Athens

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 3R, 3P

60%

6V, 2R, 2P

Gólů na Zápas
1.8

18 / 10 zápasů

1.8

18 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.3

13 / 10 zápasů

0.9

9 / 10 zápasů

Skóre
+5

+5

+9

+9

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
70%

7 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
M. Baku (6 gólů)
Zine (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 10 / 2. Poločas: 8
1. Poločas: 10 / 2. Poločas: 8
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

80%

4V / 5 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
54.0

Obtížnost Ligy: 56.0, Kvalita Soupeře: 52.7

59.8

Obtížnost Ligy: 64.8, Kvalita Soupeře: 61.0

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

50%

1V / 2 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.99

Skutečné: 1.8 | Rozdíl: -0.19

1.89

Skutečné: 1.8 | Rozdíl: -0.09

Upravená Síla
53.5

Útok: 62.4, Obrana: 58.9, Forma: 41.6

66.5

Útok: 65.9, Obrana: 76.9, Forma: 65.9

Analýza Času Gólů

2

0-15'

4
2

16-30'

2
5

31-45'

4
2

46-60'

2
4

61-75'

4
3

76-90+'

2
Atromitos
AEK Athens
Atromitos

Rozbor Síly

53.5

Celkově

Útok 62.4
Obrana 58.9
Forma 41.6
Stálost 50.5
AEK Athens

Rozbor Síly

66.5

Celkově

Útok 65.9
Obrana 76.9
Forma 65.9
Stálost 52.0

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

56.0 vs 64.8

Kvalita Soupeře

52.7 vs 61.0

Proti Elitě

0% vs 50%
Atromitos logo Atromitos
V
Kifisia (54%)
P
Panaitolikos (48%)
P
Asteras (61%)
V
Asteras (56%)
V
Panserraikos (54%)
V
Larissa (41%)
R
Kifisia (49%)
R
Panaitolikos (53%)
AEK Athens logo AEK Athens
V
Panathinaikos (52%)
R
Panathinaikos (57%)
V
PAOK (54%)
V
Rayo (68%)
P
Rayo (73%)
V
Olympiakos (61%)
V
Kifisia (49%)
P
Celje (67%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Kifisia V
3 - 0 V
54%
Panaitolikos D
1 - 2 P
48%
Asteras V
2 - 4 P
61%
Asteras D
2 - 1 V
56%
Panserraikos V
4 - 0 V
54%
Larissa D
3 - 2 V
41%
Kifisia D
0 - 0 R
49%
Panaitolikos V
1 - 1 R
53%
Levadiakos V
0 - 1 P
49%
AEK Athens D
2 - 2 R
62%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Panathinaikos D
2 - 1 V
52%
Panathinaikos V
0 - 0 R
57%
PAOK D
3 - 0 V
54%
Rayo D
3 - 1 V
68%
Rayo V
0 - 3 P
73%
Olympiakos V
1 - 0 V
61%
Kifisia D
3 - 0 V
49%
Celje D
0 - 2 P
67%
Atromitos V
2 - 2 R
59%
Celje V
4 - 0 V
70%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 54.0 vs 59.8), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Atromitos na průměru 1.8 a AEK Athens na 1.8 gólů na zápas.

AEK Athens má obrannou výhodu, inkasuje 0.9 na zápas oproti 1.3 Atromitos.

Atromitos nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje AEK Athens s 80% domácích výher.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.9 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

AEK Athens má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 13.0 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Oba týmy remizovaly 2-2 v Greek Super League (2026-03-15). Předchozí zápas skončil remízou, takže žádný tým nemá psychologickou výhodu.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Atromitos

Atromitos

VS
AEK Athens

AEK Athens

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více