Přeskočit na obsah
Porovnat Atromitos vs Villarreal

Atromitos vs Villarreal Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Atromitos vs Villarreal: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Atromitos Atromitos Domácí
Villarreal Villarreal Hosté
Atromitos
53.5
V P P V V V R R P R

Posledních 10 Zápasů

Villarreal
64.0
R V V R V P V R V P

Vyhrané Kategorie

4

Atromitos

4

Remíza

7

Villarreal

Radar Výkonnosti

Atromitos
Villarreal

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 3R, 3P

50%

5V, 3R, 2P

Gólů na Zápas
1.8

18 / 10 zápasů

1.8

18 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.3

13 / 10 zápasů

1.3

13 / 10 zápasů

Skóre
+5

+5

+5

+5

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

0%

0 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
70%

7 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

90%

9 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
M. Baku (6 gólů)
N. Pépé (5 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 10 / 2. Poločas: 8
1. Poločas: 12 / 2. Poločas: 6
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

100%

4V / 4 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

17%

1V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
54.0

Obtížnost Ligy: 56.0, Kvalita Soupeře: 52.7

68.8

Obtížnost Ligy: 93.0, Kvalita Soupeře: 66.6

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

33%

1V / 3 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.99

Skutečné: 1.8 | Rozdíl: -0.19

2.18

Skutečné: 1.8 | Rozdíl: -0.38

Upravená Síla
53.5

Útok: 62.4, Obrana: 58.9, Forma: 41.6

64.0

Útok: 71.3, Obrana: 67.3, Forma: 59.4

Analýza Času Gólů

2

0-15'

4
2

16-30'

3
5

31-45'

4
2

46-60'

2
4

61-75'

2
3

76-90+'

3
Atromitos
Villarreal
Atromitos

Rozbor Síly

53.5

Celkově

Útok 62.4
Obrana 58.9
Forma 41.6
Stálost 50.5
Villarreal

Rozbor Síly

64.0

Celkově

Útok 71.3
Obrana 67.3
Forma 59.4
Stálost 53.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

56.0 vs 93.0

Kvalita Soupeře

52.7 vs 66.6

Proti Elitě

0% vs 33%
Atromitos logo Atromitos
V
Kifisia (54%)
P
Panaitolikos (48%)
P
Asteras (61%)
V
Asteras (56%)
V
Panserraikos (54%)
V
Larissa (41%)
R
Kifisia (49%)
R
Panaitolikos (53%)
Villarreal logo Villarreal
R
Mallorca (73%)
V
Levante (71%)
V
Celta Vigo (54%)
R
Oviedo (66%)
V
Athletic (60%)
P
Girona (64%)
V
Real Sociedad (61%)
R
Alavés (65%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Kifisia V
3 - 0 V
54%
Panaitolikos D
1 - 2 P
48%
Asteras V
2 - 4 P
61%
Asteras D
2 - 1 V
56%
Panserraikos V
4 - 0 V
54%
Larissa D
3 - 2 V
41%
Kifisia D
0 - 0 R
49%
Panaitolikos V
1 - 1 R
53%
Levadiakos V
0 - 1 P
49%
AEK Athens D
2 - 2 R
62%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Mallorca V
1 - 1 R
73%
Levante D
5 - 1 V
71%
Celta Vigo D
2 - 1 V
54%
Oviedo V
1 - 1 R
66%
Athletic V
2 - 1 V
60%
Girona V
0 - 1 P
64%
Real Sociedad D
3 - 1 V
61%
Alavés V
1 - 1 R
65%
Elche D
2 - 1 V
61%
Barcelona V
1 - 4 P
91%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Villarreal čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 68.8) ve srovnání s Atromitos (SoS: 54.0). To znamená, že statistiky Villarreal mají větší váhu.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Atromitos na průměru 1.8 a Villarreal na 1.8 gólů na zápas.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Atromitos inkasujícím 1.3 a Villarreal inkasujícím 1.3 na zápas.

Atromitos nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Villarreal měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 3 zápasů.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje Villarreal s 100% domácích výher.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.1 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Villarreal má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 10.5 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Atromitos

Atromitos

VS
Villarreal

Villarreal

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více