Přeskočit na obsah
Porovnat Rakousko vs Randers

Rakousko vs Randers Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Rakousko vs Randers: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Rakousko Rakousko Domácí
Randers Randers Hosté
Rakousko
44.0
V V R P P R P V P V

Posledních 10 Zápasů

Randers
42.7
R V P R P P R P V V

Vyhrané Kategorie

6

Rakousko

6

Remíza

3

Randers

Radar Výkonnosti

Rakousko
Randers

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 2R, 4P

30%

3V, 3R, 4P

Gólů na Zápas
1.3

13 / 10 zápasů

1.3

13 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.7

17 / 10 zápasů

1.6

16 / 10 zápasů

Skóre
-4

-4

-3

-3

Čisté Konto
40%

4 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
K. Boateng (3 gólů)
E. Mahmoud (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 7
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 8
Výhry Doma
25%

1V / 4 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Výhry Venku
50%

3V / 6 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
54.0

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 53.3

53.1

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 51.9

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.15

Skutečné: 1.3 | Rozdíl: +0.15

1.15

Skutečné: 1.3 | Rozdíl: +0.15

Upravená Síla
44.0

Útok: 45.1, Obrana: 45.1, Forma: 41.6

42.7

Útok: 44.7, Obrana: 48.1, Forma: 30.9

Analýza Času Gólů

2

0-15'

3
1

16-30'

2
2

31-45'

4

46-60'

3
3

61-75'

3
1

76-90+'

2
Rakousko
Randers
Rakousko

Rozbor Síly

44.0

Celkově

Útok 45.1
Obrana 45.1
Forma 41.6
Stálost 44.8
Randers

Rozbor Síly

42.7

Celkově

Útok 44.7
Obrana 48.1
Forma 30.9
Stálost 53.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

55.0 vs 55.0

Kvalita Soupeře

53.3 vs 51.9

Proti Elitě

0% vs 0%
Rakousko logo Rakousko
V
Rapid Vienna (53%)
V
Hartberg (39%)
R
Sturm (66%)
P
RB Salzburg (51%)
P
RB Salzburg (46%)
R
Rapid Vienna (48%)
P
LASK (69%)
V
Hartberg (44%)
Randers logo Randers
R
OB (50%)
V
Vejle (39%)
P
Silkeborg (57%)
R
Fredericia (43%)
P
OB (55%)
P
Copenhagen (63%)
R
Vejle (44%)
P
Silkeborg (52%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Rapid Vienna V
2 - 0 V
53%
Hartberg D
1 - 0 V
39%
Sturm V
1 - 1 R
66%
RB Salzburg V
1 - 3 P
51%
RB Salzburg D
1 - 3 P
46%
Rapid Vienna D
1 - 1 R
48%
LASK V
1 - 4 P
69%
Hartberg V
1 - 0 V
44%
Sturm D
2 - 5 P
62%
Ried V
2 - 0 V
55%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
OB D
2 - 2 R
50%
Vejle D
1 - 0 V
39%
Silkeborg V
0 - 2 P
57%
Fredericia D
2 - 2 R
43%
OB V
1 - 3 P
55%
Copenhagen D
1 - 2 P
63%
Vejle V
1 - 1 R
44%
Silkeborg D
0 - 3 P
52%
Fredericia V
3 - 0 V
48%
Copenhagen V
2 - 1 V
68%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 54.0 vs 53.1), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Austria na průměru 1.3 a Randers na 1.3 gólů na zápas.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Austria inkasujícím 1.7 a Randers inkasujícím 1.6 na zápas.

Austria nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Randers nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.0 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Toto je opravdový hod mincí. Oba týmy jsou pozoruhodně vyrovnané ve všech ukazatelích.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Rakousko

Rakousko

VS
Randers

Randers

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více