Přeskočit na obsah
Porovnat Auxerre vs WAC

Auxerre vs WAC Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Auxerre vs WAC: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Auxerre Auxerre Domácí
WAC WAC Hosté
Auxerre
51.4
V V P R R R V P R R

Posledních 10 Zápasů

WAC
41.5
V V V P R R P R P P

Vyhrané Kategorie

10

Auxerre

3

Remíza

2

WAC

Radar Výkonnosti

Auxerre
WAC

Statistické Srovnání

Procento Výher
30%

3V, 5R, 2P

30%

3V, 3R, 4P

Gólů na Zápas
1.5

15 / 10 zápasů

0.9

9 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

1.3

13 / 10 zápasů

Skóre
+4

+4

-4

-4

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
L. Sinayoko (4 gólů)
D. Baumgartner (2 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 9 / 2. Poločas: 6
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 3
Výhry Doma
60%

3V / 5 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 5 zápasů

33%

2V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
55.5

Obtížnost Ligy: 86.0, Kvalita Soupeře: 60.4

54.3

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 53.9

Proti Elitě
0%

0V / 2 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.98

Skutečné: 1.5 | Rozdíl: -0.48

0.97

Skutečné: 0.9 | Rozdíl: -0.07

Upravená Síla
51.4

Útok: 52.8, Obrana: 66.8, Forma: 31.7

41.5

Útok: 31.3, Obrana: 59.1, Forma: 31.3

Analýza Času Gólů

4

0-15'

1
3

16-30'

1
2

31-45'

3
1

46-60'

1
4

61-75'

1
1

76-90+'

2
Auxerre
WAC
Auxerre

Rozbor Síly

51.4

Celkově

Útok 52.8
Obrana 66.8
Forma 31.7
Stálost 62.8
WAC

Rozbor Síly

41.5

Celkově

Útok 31.3
Obrana 59.1
Forma 31.3
Stálost 53.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

86.0 vs 55.0

Kvalita Soupeře

60.4 vs 53.9

Proti Elitě

0% vs 0%
Auxerre logo Auxerre
V
Nice (55%)
V
Angers (47%)
P
Lyon (70%)
R
Monaco (77%)
R
Nantes (51%)
R
Le Havre (58%)
V
Brest (56%)
P
Marseille (66%)
WAC logo WAC
V
Ried (55%)
V
Altach (48%)
V
GAK (53%)
P
BW Linz (60%)
R
BW Linz (55%)
R
Ried (50%)
P
WSG Tirol (48%)
R
Altach (43%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Nice D
2 - 1 V
55%
Angers D
3 - 1 V
47%
Lyon V
2 - 3 P
70%
Monaco V
2 - 2 R
77%
Nantes D
0 - 0 R
51%
Le Havre V
1 - 1 R
58%
Brest D
3 - 0 V
56%
Marseille V
0 - 1 P
66%
Strasbourg D
0 - 0 R
55%
Lorient V
2 - 2 R
69%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Ried V
1 - 0 V
55%
Altach V
4 - 1 V
48%
GAK D
1 - 0 V
53%
BW Linz V
0 - 3 P
60%
BW Linz D
0 - 0 R
55%
Ried D
0 - 0 R
50%
WSG Tirol V
1 - 3 P
48%
Altach D
1 - 1 R
43%
GAK V
0 - 2 P
58%
LASK V
1 - 3 P
69%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 55.5 vs 54.3), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Auxerre má útočnou výhodu s 1.5 góly na zápas oproti 0.9 WAC.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Auxerre inkasujícím 1.1 a WAC inkasujícím 1.3 na zápas.

WAC nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.4 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Auxerre má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 9.9 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Auxerre

Auxerre

VS
WAC

WAC

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více