Přeskočit na obsah
Porovnat AZ vs Fenerbahçe

AZ vs Fenerbahçe Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte AZ vs Fenerbahçe: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

AZ AZ Domácí
Fenerbahçe Fenerbahçe Hosté
AZ
56.5
R R R R V P V P V V

Posledních 10 Zápasů

Fenerbahçe
69.6
V V P R V V V P V R

Vyhrané Kategorie

2

AZ

2

Remíza

11

Fenerbahçe

Radar Výkonnosti

AZ
Fenerbahçe

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 4R, 2P

60%

6V, 2R, 2P

Gólů na Zápas
1.8

18 / 10 zápasů

2.2

22 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

1.3

13 / 10 zápasů

Skóre
+7

+7

+9

+9

Čisté Konto
50%

5 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
70%

7 / 10 zápasů

80%

8 / 10 zápasů

Oba Skórují
30%

3 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
S. Mijnans (5 gólů)
Talisca (6 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 9 / 2. Poločas: 9
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 17
Výhry Doma
60%

3V / 5 zápasů

80%

4V / 5 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
54.7

Obtížnost Ligy: 79.4, Kvalita Soupeře: 65.5

64.1

Obtížnost Ligy: 72.0, Kvalita Soupeře: 58.8

Proti Elitě
0%

0V / 5 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.92

Skutečné: 1.8 | Rozdíl: -0.12

2.42

Skutečné: 2.2 | Rozdíl: -0.22

Upravená Síla
56.5

Útok: 62.8, Obrana: 66.3, Forma: 41.9

69.6

Útok: 83.7, Obrana: 64.7, Forma: 68.5

Analýza Času Gólů

8

0-15'

2

16-30'

1

31-45'

1
2

46-60'

5
5

61-75'

6
3

76-90+'

7
AZ
Fenerbahçe
AZ

Rozbor Síly

56.5

Celkově

Útok 62.8
Obrana 66.3
Forma 41.9
Stálost 56.8
Fenerbahçe

Rozbor Síly

69.6

Celkově

Útok 83.7
Obrana 64.7
Forma 68.5
Stálost 52.0

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

79.4 vs 72.0

Kvalita Soupeře

65.5 vs 58.8

Proti Elitě

0% vs 0%
AZ logo AZ
R
Feyenoord (72%)
R
Twente (76%)
R
Go Ahead (70%)
R
Shakhtar D (70%)
V
Heerenveen (67%)
P
Shakhtar D (75%)
V
Fortuna (56%)
P
Groningen (66%)
Fenerbahçe logo Fenerbahçe
V
Konyaspor (66%)
V
Başakşehir (66%)
P
Galatasaray (69%)
R
Rize (59%)
V
Kayseri (49%)
V
Beşiktaş (60%)
V
Gaziantep (49%)
P
Fatih (60%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Feyenoord V
1 - 1 R
72%
Twente D
2 - 2 R
76%
Go Ahead V
0 - 0 R
70%
Shakhtar D D
2 - 2 R
70%
Heerenveen D
3 - 0 V
67%
Shakhtar D V
0 - 3 P
75%
Fortuna D
2 - 0 V
56%
Groningen V
0 - 3 P
66%
Sparta Prague V
4 - 0 V
67%
Heracles D
4 - 0 V
36%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Konyaspor V
3 - 0 V
66%
Başakşehir D
3 - 1 V
66%
Galatasaray V
0 - 3 P
69%
Rize D
2 - 2 R
59%
Kayseri V
4 - 0 V
49%
Beşiktaş D
1 - 0 V
60%
Gaziantep D
4 - 1 V
49%
Fatih V
0 - 2 P
60%
Samsunspor D
3 - 2 V
62%
Antalyaspor V
2 - 2 R
48%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 54.7 vs 64.1), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Fenerbahçe má útočnou výhodu s 2.2 góly na zápas oproti 1.8 AZ.

Obě obrany jsou srovnatelné, s AZ inkasujícím 1.1 a Fenerbahçe inkasujícím 1.3 na zápas.

AZ měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 5 zápasů.

Fenerbahçe nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje Fenerbahçe s 80% domácích výher.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.2 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Fenerbahçe má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 13.1 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

AZ

AZ

VS
Fenerbahçe

Fenerbahçe

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více