Přeskočit na obsah
Porovnat Basel vs Javor

Basel vs Javor Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Basel vs Javor: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Basel Basel Domácí
Javor Javor Hosté
Basel
46.7
P V P P R V V P V V

Posledních 10 Zápasů

Javor
46.5
P R V P V P V R R V

Vyhrané Kategorie

8

Basel

4

Remíza

3

Javor

Radar Výkonnosti

Basel
Javor

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 1R, 4P

40%

4V, 3R, 3P

Gólů na Zápas
1.5

15 / 10 zápasů

1.3

13 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.7

17 / 10 zápasů

1.3

13 / 10 zápasů

Skóre
-2

-2

0

0

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
70%

7 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
B. Traoré (3 gólů)
A. Radonjić (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 9
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 6
Výhry Doma
60%

3V / 5 zápasů

50%

3V / 6 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Obtížnost Programu
50.2

Obtížnost Ligy: 49.0, Kvalita Soupeře: 51.0

49.4

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 45.6

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.35

Skutečné: 1.5 | Rozdíl: +0.15

1.17

Skutečné: 1.3 | Rozdíl: +0.13

Upravená Síla
46.7

Útok: 50.1, Obrana: 43.4, Forma: 50.1

46.5

Útok: 43.1, Obrana: 56.3, Forma: 39.8

Analýza Času Gólů

2

0-15'

2

16-30'

3
4

31-45'

3

46-60'

5
3

61-75'

1
3

76-90+'

2
Basel
Javor
Basel

Rozbor Síly

46.7

Celkově

Útok 50.1
Obrana 43.4
Forma 50.1
Stálost 38.8
Javor

Rozbor Síly

46.5

Celkově

Útok 43.1
Obrana 56.3
Forma 39.8
Stálost 50.5

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

49.0 vs 55.0

Kvalita Soupeře

51.0 vs 45.6

Proti Elitě

0% vs 0%
Basel logo Basel
P
Young Boys (60%)
V
Thun (48%)
P
Sion (66%)
P
Thun (53%)
R
Young Boys (50%)
V
Winterthur (42%)
V
Servette (61%)
P
St.Gallen (60%)
Javor logo Javor
P
TSC (60%)
R
FK IMT (58%)
V
Napredak (29%)
P
Radnički Niš (49%)
V
Spartak (28%)
P
Železničar P (57%)
V
Spartak (33%)
R
Novi Pazar (41%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Young Boys V
0 - 3 P
60%
Thun D
3 - 1 V
48%
Sion D
0 - 2 P
66%
Thun V
1 - 3 P
53%
Young Boys D
3 - 3 R
50%
Winterthur V
2 - 0 V
42%
Servette D
3 - 1 V
61%
St.Gallen V
0 - 3 P
60%
GC Zürich D
1 - 0 V
27%
Lausanne V
2 - 1 V
43%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
TSC V
1 - 6 P
60%
FK IMT D
0 - 0 R
58%
Napredak D
4 - 0 V
29%
Radnički Niš V
2 - 3 P
49%
Spartak D
1 - 0 V
28%
Železničar P D
1 - 2 P
57%
Spartak V
2 - 1 V
33%
Novi Pazar D
0 - 0 R
41%
Radnik V
1 - 1 R
55%
Čukarički D
1 - 0 V
46%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 50.2 vs 49.4), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Basel na průměru 1.5 a Javor na 1.3 gólů na zápas.

Javor má obrannou výhodu, inkasuje 1.3 na zápas oproti 1.7 Basel.

Basel nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Javor nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.9 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Toto je opravdový hod mincí. Oba týmy jsou pozoruhodně vyrovnané ve všech ukazatelích.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Basel

Basel

VS
Javor

Javor

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více