Přeskočit na obsah
Porovnat Leverkusen vs Wisła Płock

Leverkusen vs Wisła Płock Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Leverkusen vs Wisła Płock: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Leverkusen Leverkusen Domácí
Wisła Płock Wisła Płock Hosté
Leverkusen
55.6
P V V P P V V R P R

Posledních 10 Zápasů

Wisła Płock
37.1
P P P V V P V V P P

Vyhrané Kategorie

9

Leverkusen

4

Remíza

2

Wisła Płock

Radar Výkonnosti

Leverkusen
Wisła Płock

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 2R, 4P

40%

4V, 0R, 6P

Gólů na Zápas
1.9

19 / 10 zápasů

0.8

8 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.8

18 / 10 zápasů

1.7

17 / 10 zápasů

Skóre
+1

+1

-9

-9

Čisté Konto
10%

1 / 10 zápasů

10%

1 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
P. Schick (9 gólů)
D. Jurić (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 11 / 2. Poločas: 8
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 3
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

50%

3V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
69.1

Obtížnost Ligy: 87.0, Kvalita Soupeře: 69.5

53.3

Obtížnost Ligy: 57.0, Kvalita Soupeře: 50.8

Proti Elitě
40%

2V / 5 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
2.38

Skutečné: 1.9 | Rozdíl: -0.48

0.78

Skutečné: 0.8 | Rozdíl: +0.02

Upravená Síla
55.6

Útok: 75.4, Obrana: 47.6, Forma: 47.6

37.1

Útok: 27.5, Obrana: 44.8, Forma: 41.3

Analýza Času Gólů

3

0-15'

3

16-30'

2
5

31-45'

3
2

46-60'

2
2

61-75'

1
4

76-90+'

Leverkusen
Wisła Płock
Leverkusen

Rozbor Síly

55.6

Celkově

Útok 75.4
Obrana 47.6
Forma 47.6
Stálost 44.8
Wisła Płock

Rozbor Síly

37.1

Celkově

Útok 27.5
Obrana 44.8
Forma 41.3
Stálost 35.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

87.0 vs 57.0

Kvalita Soupeře

69.5 vs 50.8

Proti Elitě

40% vs 0%
Leverkusen logo Leverkusen
P
Stuttgart (75%)
V
Leipzig (79%)
V
Köln (62%)
P
Bayern Munich (62%)
P
Augsburg (66%)
V
Dortmund (76%)
V
Wolfsburg (50%)
R
Heidenheim (67%)
Wisła Płock logo Wisła Płock
P
Motor (54%)
P
Pogoń (54%)
P
Radomiak (53%)
V
Nieciecza (41%)
V
Lechia (46%)
P
GKS Katowice (64%)
V
Jagiellonia (53%)
V
Cracovia (45%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Stuttgart V
1 - 3 P
75%
Leipzig D
4 - 1 V
79%
Köln V
2 - 1 V
62%
Bayern Munich D
0 - 2 P
62%
Augsburg D
1 - 2 P
66%
Dortmund V
1 - 0 V
76%
Wolfsburg D
6 - 3 V
50%
Heidenheim V
3 - 3 R
67%
Arsenal V
0 - 2 P
77%
Bayern Munich D
1 - 1 R
81%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Motor D
0 - 4 P
54%
Pogoń V
0 - 3 P
54%
Radomiak D
0 - 1 P
53%
Nieciecza V
3 - 1 V
41%
Lechia D
1 - 0 V
46%
GKS Katowice V
0 - 1 P
64%
Jagiellonia V
2 - 1 V
53%
Cracovia V
2 - 1 V
45%
Arka D
0 - 3 P
44%
Zagłębie V
0 - 2 P
54%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Leverkusen čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 69.1) ve srovnání s Wisła Płock (SoS: 53.3). To znamená, že statistiky Leverkusen mají větší váhu.

Útok Leverkusen je na jiné úrovni, s průměrem 1.9 gólů na zápas a P. Schick v čele s 9 góly. Wisła Płock dává pouze 0.8 na zápas.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Leverkusen inkasujícím 1.8 a Wisła Płock inkasujícím 1.7 na zápas.

Leverkusen měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 2 z 5 zápasů.

Wisła Płock nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.1 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Leverkusen se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (55.6 vs 37.1) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Leverkusen

Leverkusen

VS
Wisła Płock

Wisła Płock

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více