Přeskočit na obsah
Porovnat Beşiktaş vs Twente

Beşiktaş vs Twente Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Beşiktaş vs Twente: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Beşiktaş Beşiktaş Domácí
Twente Twente Hosté
Beşiktaş
50.9
P V R P V P V V P V

Posledních 10 Zápasů

Twente
75.3
V R R V V V P V V V

Vyhrané Kategorie

2

Beşiktaş

1

Remíza

12

Twente

Radar Výkonnosti

Beşiktaş
Twente

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 1R, 4P

70%

7V, 2R, 1P

Gólů na Zápas
1.3

13 / 10 zápasů

2.1

21 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.9

9 / 10 zápasů

1.0

10 / 10 zápasů

Skóre
+4

+4

+11

+11

Čisté Konto
40%

4 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
40%

4 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
O. Kökçü (4 gólů)
K. Hlynsson (6 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 8 / 2. Poločas: 5
1. Poločas: 9 / 2. Poločas: 12
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

67%

4V / 6 zápasů

Výhry Venku
60%

3V / 5 zápasů

75%

3V / 4 zápasů

Obtížnost Programu
49.0

Obtížnost Ligy: 72.0, Kvalita Soupeře: 57.8

62.1

Obtížnost Ligy: 80.0, Kvalita Soupeře: 62.5

Proti Elitě
0%

0V / 1 zápasů

33%

1V / 3 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.32

Skutečné: 1.3 | Rozdíl: -0.02

2.55

Skutečné: 2.1 | Rozdíl: -0.45

Upravená Síla
50.9

Útok: 42.9, Obrana: 69.3, Forma: 49.5

75.3

Útok: 78.5, Obrana: 74.7, Forma: 78.5

Analýza Času Gólů

5

0-15'

2
1

16-30'

3
1

31-45'

3
4

46-60'

8
1

61-75'

3
1

76-90+'

2
Beşiktaş
Twente
Beşiktaş

Rozbor Síly

50.9

Celkově

Útok 42.9
Obrana 69.3
Forma 49.5
Stálost 38.8
Twente

Rozbor Síly

75.3

Celkově

Útok 78.5
Obrana 74.7
Forma 78.5
Stálost 63.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

72.0 vs 80.0

Kvalita Soupeře

57.8 vs 62.5

Proti Elitě

0% vs 33%
Beşiktaş logo Beşiktaş
P
Trabzonspor (69%)
V
Gaziantep (54%)
R
Fatih (55%)
P
Samsunspor (67%)
V
Antalyaspor (43%)
P
Fenerbahçe (73%)
V
Kasımpaşa (52%)
V
Gençlerbirliği (50%)
Twente logo Twente
V
Sparta (44%)
R
AZ (72%)
R
NEC (64%)
V
Volendam (49%)
V
Ajax (67%)
V
Fortuna (61%)
P
Utrecht (70%)
V
Go Ahead (70%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Trabzonspor D
1 - 2 P
69%
Gaziantep V
2 - 0 V
54%
Fatih D
0 - 0 R
55%
Samsunspor V
1 - 2 P
67%
Antalyaspor D
4 - 2 V
43%
Fenerbahçe V
0 - 1 P
73%
Kasımpaşa D
2 - 1 V
52%
Gençlerbirliği V
2 - 0 V
50%
Galatasaray D
0 - 1 P
64%
Kocaelispor V
1 - 0 V
51%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Sparta D
4 - 0 V
44%
AZ V
2 - 2 R
72%
NEC D
1 - 1 R
64%
Volendam D
2 - 1 V
49%
Ajax V
2 - 1 V
67%
Fortuna V
2 - 1 V
61%
Utrecht D
0 - 2 P
70%
Go Ahead V
4 - 1 V
70%
Feyenoord D
2 - 0 V
67%
Groningen D
2 - 1 V
61%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Twente čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 62.1) ve srovnání s Beşiktaş (SoS: 49.0). To znamená, že statistiky Twente mají větší váhu.

Twente má útočnou výhodu s 2.1 góly na zápas oproti 1.3 Beşiktaş.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Beşiktaş inkasujícím 0.9 a Twente inkasujícím 1.0 na zápas.

Twente měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 3 zápasů.

Twente je silný tým venku s 75% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.7 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Twente se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (75.3 vs 50.9) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Beşiktaş

Beşiktaş

VS
Twente

Twente

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více