Přeskočit na obsah
Porovnat Cagliari vs Thun

Cagliari vs Thun Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Cagliari vs Thun: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Cagliari Cagliari Domácí
Thun Thun Hosté
Cagliari
36.9
P R V P V P P P P R

Posledních 10 Zápasů

Thun
41.3
P P P V P P V V R V

Vyhrané Kategorie

2

Cagliari

3

Remíza

10

Thun

Radar Výkonnosti

Cagliari
Thun

Statistické Srovnání

Procento Výher
20%

2V, 2R, 6P

40%

4V, 1R, 5P

Gólů na Zápas
0.8

8 / 10 zápasů

1.6

16 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

1.5

15 / 10 zápasů

Skóre
-8

-8

+1

+1

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

0%

0 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
S. Esposito (3 gólů)
E. Rastoder (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 5
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 9
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 5 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
59.0

Obtížnost Ligy: 90.0, Kvalita Soupeře: 65.8

37.3

Obtížnost Ligy: 49.0, Kvalita Soupeře: 50.6

Proti Elitě
0%

0V / 4 zápasů

0%

0V / 1 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.94

Skutečné: 0.8 | Rozdíl: -0.14

1.36

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: +0.24

Upravená Síla
36.9

Útok: 29.1, Obrana: 50.9, Forma: 21.8

41.3

Útok: 46.6, Obrana: 43.6, Forma: 34.9

Analýza Času Gólů

2

0-15'

1

16-30'

3

31-45'

4
2

46-60'

4
3

61-75'

3

76-90+'

2
Cagliari
Thun
Cagliari

Rozbor Síly

36.9

Celkově

Útok 29.1
Obrana 50.9
Forma 21.8
Stálost 59.2
Thun

Rozbor Síly

41.3

Celkově

Útok 46.6
Obrana 43.6
Forma 34.9
Stálost 39.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

90.0 vs 49.0

Kvalita Soupeře

65.8 vs 50.6

Proti Elitě

0% vs 0%
Cagliari logo Cagliari
P
Udinese (74%)
R
Bologna (63%)
V
Atalanta (64%)
P
Inter Milan (84%)
V
Cremonese (51%)
P
Sassuolo (69%)
P
Napoli (74%)
P
Pisa (46%)
Thun logo Thun
P
Sion (70%)
P
Basel (55%)
P
Lugano (54%)
V
Basel (50%)
P
Lugano (55%)
P
Zürich (37%)
V
GC Zürich (27%)
V
Young Boys (56%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Udinese D
0 - 2 P
74%
Bologna V
0 - 0 R
63%
Atalanta D
3 - 2 V
64%
Inter Milan V
0 - 3 P
84%
Cremonese D
1 - 0 V
51%
Sassuolo V
1 - 2 P
69%
Napoli D
0 - 1 P
74%
Pisa V
1 - 3 P
46%
Como D
1 - 2 P
71%
Parma V
1 - 1 R
62%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Sion V
0 - 2 P
70%
Basel V
1 - 3 P
55%
Lugano D
0 - 1 P
54%
Basel D
3 - 1 V
50%
Lugano V
0 - 1 P
55%
Zürich V
1 - 2 P
37%
GC Zürich D
5 - 1 V
27%
Young Boys V
2 - 1 V
56%
St.Gallen D
2 - 2 R
55%
Luzern D
2 - 1 V
47%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Cagliari čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 59.0) ve srovnání s Thun (SoS: 37.3). To znamená, že statistiky Cagliari mají větší váhu.

Thun má útočnou výhodu s 1.6 góly na zápas oproti 0.8 Cagliari.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Cagliari inkasujícím 1.6 a Thun inkasujícím 1.5 na zápas.

Cagliari měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 4 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.8 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Cagliari

Cagliari

VS
Thun

Thun

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více