Přeskočit na obsah
Porovnat Cercle Brugge vs Angers

Cercle Brugge vs Angers Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Cercle Brugge vs Angers: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Cercle Brugge Cercle Brugge Domácí
Angers Angers Hosté
Cercle Brugge
44.6
P P V V V R V P P R

Posledních 10 Zápasů

Angers
30.8
R P P R P R P P V P

Vyhrané Kategorie

11

Cercle Brugge

3

Remíza

1

Angers

Radar Výkonnosti

Cercle Brugge
Angers

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 2R, 4P

10%

1V, 3R, 6P

Gólů na Zápas
1.9

19 / 10 zápasů

0.6

6 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.8

18 / 10 zápasů

1.9

19 / 10 zápasů

Skóre
+1

+1

-13

-13

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
90%

9 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
80%

8 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
O. Diakité (4 gólů)
P. Peter (2 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 10 / 2. Poločas: 9
1. Poločas: 1 / 2. Poločas: 5
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

0%

0V / 5 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
42.4

Obtížnost Ligy: 62.4, Kvalita Soupeře: 49.7

57.7

Obtížnost Ligy: 86.0, Kvalita Soupeře: 66.7

Proti Elitě
0%

0V / 1 zápasů

0%

0V / 5 zápasů

Očekávané góly (xG)
2.0

Skutečné: 1.9 | Rozdíl: -0.1

0.6

Skutečné: 0.6 | Rozdíl: 0.0

Upravená Síla
44.6

Útok: 58.5, Obrana: 37.0, Forma: 37.0

30.8

Útok: 21.5, Obrana: 39.5, Forma: 10.8

Analýza Času Gólů

3

0-15'

4

16-30'

1
2

31-45'

4

46-60'

1
4

61-75'

3
2

76-90+'

1
Cercle Brugge
Angers
Cercle Brugge

Rozbor Síly

44.6

Celkově

Útok 58.5
Obrana 37.0
Forma 37.0
Stálost 44.8
Angers

Rozbor Síly

30.8

Celkově

Útok 21.5
Obrana 39.5
Forma 10.8
Stálost 74.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

62.4 vs 86.0

Kvalita Soupeře

49.7 vs 66.7

Proti Elitě

0% vs 0%
Cercle Brugge logo Cercle Brugge
P
La Louvière (42%)
P
ZW (54%)
V
Dender (35%)
V
Dender (40%)
V
La Louvière (49%)
R
ZW (70%)
V
Anderlecht (52%)
P
La Louvière (49%)
Angers logo Angers
R
Strasbourg (55%)
P
Auxerre (71%)
P
Paris SG (79%)
R
Le Havre (53%)
P
Rennes (80%)
R
Lyon (65%)
P
Lens (76%)
P
Nice (55%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
La Louvière V
1 - 4 P
42%
ZW D
2 - 3 P
54%
Dender D
2 - 1 V
35%
Dender V
4 - 1 V
40%
La Louvière D
3 - 0 V
49%
ZW V
2 - 2 R
70%
Anderlecht V
3 - 2 V
52%
La Louvière D
1 - 3 P
49%
Sint-Truiden V
1 - 2 P
60%
Dender D
0 - 0 R
46%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Strasbourg D
1 - 1 R
55%
Auxerre V
1 - 3 P
71%
Paris SG D
0 - 3 P
79%
Le Havre D
1 - 1 R
53%
Rennes V
1 - 2 P
80%
Lyon D
0 - 0 R
65%
Lens V
1 - 5 P
76%
Nice D
0 - 2 P
55%
Nantes V
1 - 0 V
56%
Monaco V
0 - 2 P
77%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Angers čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 57.7) ve srovnání s Cercle Brugge (SoS: 42.4). To znamená, že statistiky Angers mají větší váhu.

Útok Cercle Brugge je na jiné úrovni, s průměrem 1.9 gólů na zápas a O. Diakité v čele s 4 góly. Angers dává pouze 0.6 na zápas.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Cercle Brugge inkasujícím 1.8 a Angers inkasujícím 1.9 na zápas.

Angers měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 5 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.1 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Cercle Brugge má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 13.8 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Cercle Brugge

Cercle Brugge

VS
Angers

Angers

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více