Přeskočit na obsah
Porovnat Cercle Brugge vs AZ

Cercle Brugge vs AZ Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Cercle Brugge vs AZ: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Cercle Brugge Cercle Brugge Domácí
AZ AZ Hosté
Cercle Brugge
44.6
P P V V V R V P P R

Posledních 10 Zápasů

AZ
56.5
R R R R V P V P V V

Vyhrané Kategorie

5

Cercle Brugge

3

Remíza

7

AZ

Radar Výkonnosti

Cercle Brugge
AZ

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 2R, 4P

40%

4V, 4R, 2P

Gólů na Zápas
1.9

19 / 10 zápasů

1.8

18 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.8

18 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Skóre
+1

+1

+7

+7

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
90%

9 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
80%

8 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
O. Diakité (4 gólů)
S. Mijnans (5 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 10 / 2. Poločas: 9
1. Poločas: 9 / 2. Poločas: 9
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
42.4

Obtížnost Ligy: 62.4, Kvalita Soupeře: 49.7

54.7

Obtížnost Ligy: 79.4, Kvalita Soupeře: 65.5

Proti Elitě
0%

0V / 1 zápasů

0%

0V / 5 zápasů

Očekávané góly (xG)
2.0

Skutečné: 1.9 | Rozdíl: -0.1

1.92

Skutečné: 1.8 | Rozdíl: -0.12

Upravená Síla
44.6

Útok: 58.5, Obrana: 37.0, Forma: 37.0

56.5

Útok: 62.8, Obrana: 66.3, Forma: 41.9

Analýza Času Gólů

3

0-15'

8
4

16-30'

2

31-45'

4

46-60'

2
4

61-75'

5
2

76-90+'

3
Cercle Brugge
AZ
Cercle Brugge

Rozbor Síly

44.6

Celkově

Útok 58.5
Obrana 37.0
Forma 37.0
Stálost 44.8
AZ

Rozbor Síly

56.5

Celkově

Útok 62.8
Obrana 66.3
Forma 41.9
Stálost 56.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

62.4 vs 79.4

Kvalita Soupeře

49.7 vs 65.5

Proti Elitě

0% vs 0%
Cercle Brugge logo Cercle Brugge
P
La Louvière (42%)
P
ZW (54%)
V
Dender (35%)
V
Dender (40%)
V
La Louvière (49%)
R
ZW (70%)
V
Anderlecht (52%)
P
La Louvière (49%)
AZ logo AZ
R
Feyenoord (72%)
R
Twente (76%)
R
Go Ahead (70%)
R
Shakhtar D (70%)
V
Heerenveen (67%)
P
Shakhtar D (75%)
V
Fortuna (56%)
P
Groningen (66%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
La Louvière V
1 - 4 P
42%
ZW D
2 - 3 P
54%
Dender D
2 - 1 V
35%
Dender V
4 - 1 V
40%
La Louvière D
3 - 0 V
49%
ZW V
2 - 2 R
70%
Anderlecht V
3 - 2 V
52%
La Louvière D
1 - 3 P
49%
Sint-Truiden V
1 - 2 P
60%
Dender D
0 - 0 R
46%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Feyenoord V
1 - 1 R
72%
Twente D
2 - 2 R
76%
Go Ahead V
0 - 0 R
70%
Shakhtar D D
2 - 2 R
70%
Heerenveen D
3 - 0 V
67%
Shakhtar D V
0 - 3 P
75%
Fortuna D
2 - 0 V
56%
Groningen V
0 - 3 P
66%
Sparta Prague V
4 - 0 V
67%
Heracles D
4 - 0 V
36%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

AZ čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 54.7) ve srovnání s Cercle Brugge (SoS: 42.4). To znamená, že statistiky AZ mají větší váhu.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Cercle Brugge na průměru 1.9 a AZ na 1.8 gólů na zápas.

AZ má obrannou výhodu, inkasuje 1.1 na zápas oproti 1.8 Cercle Brugge.

AZ měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 5 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.3 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

AZ má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 11.9 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Cercle Brugge

Cercle Brugge

VS
AZ

AZ

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více