Přeskočit na obsah
Porovnat Cercle Brugge vs Valencia

Cercle Brugge vs Valencia Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Cercle Brugge vs Valencia: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Cercle Brugge Cercle Brugge Domácí
Valencia Valencia Hosté
Cercle Brugge
44.6
P P V V V R V P P R

Posledních 10 Zápasů

Valencia
52.5
V P V R P P V P V V

Vyhrané Kategorie

5

Cercle Brugge

4

Remíza

6

Valencia

Radar Výkonnosti

Cercle Brugge
Valencia

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 2R, 4P

50%

5V, 1R, 4P

Gólů na Zápas
1.9

19 / 10 zápasů

1.2

12 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.8

18 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Skóre
+1

+1

+1

+1

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
90%

9 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Oba Skórují
80%

8 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
O. Diakité (4 gólů)
U. Sadiq (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 10 / 2. Poločas: 9
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 9
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
42.4

Obtížnost Ligy: 62.4, Kvalita Soupeře: 49.7

58.9

Obtížnost Ligy: 93.0, Kvalita Soupeře: 62.0

Proti Elitě
0%

0V / 1 zápasů

0%

0V / 1 zápasů

Očekávané góly (xG)
2.0

Skutečné: 1.9 | Rozdíl: -0.1

1.4

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: -0.2

Upravená Síla
44.6

Útok: 58.5, Obrana: 37.0, Forma: 37.0

52.5

Útok: 43.6, Obrana: 69.0, Forma: 54.4

Analýza Času Gólů

3

0-15'

1
4

16-30'

2

31-45'

1
4

46-60'

4
4

61-75'

3
2

76-90+'

3
Cercle Brugge
Valencia
Cercle Brugge

Rozbor Síly

44.6

Celkově

Útok 58.5
Obrana 37.0
Forma 37.0
Stálost 44.8
Valencia

Rozbor Síly

52.5

Celkově

Útok 43.6
Obrana 69.0
Forma 54.4
Stálost 38.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

62.4 vs 93.0

Kvalita Soupeře

49.7 vs 62.0

Proti Elitě

0% vs 0%
Cercle Brugge logo Cercle Brugge
P
La Louvière (42%)
P
ZW (54%)
V
Dender (35%)
V
Dender (40%)
V
La Louvière (49%)
R
ZW (70%)
V
Anderlecht (52%)
P
La Louvière (49%)
Valencia logo Valencia
V
Athletic (60%)
P
Atlético (61%)
V
Girona (59%)
R
Mallorca (73%)
P
Elche (66%)
P
Celta Vigo (54%)
V
Sevilla (63%)
P
Oviedo (66%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
La Louvière V
1 - 4 P
42%
ZW D
2 - 3 P
54%
Dender D
2 - 1 V
35%
Dender V
4 - 1 V
40%
La Louvière D
3 - 0 V
49%
ZW V
2 - 2 R
70%
Anderlecht V
3 - 2 V
52%
La Louvière D
1 - 3 P
49%
Sint-Truiden V
1 - 2 P
60%
Dender D
0 - 0 R
46%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Athletic V
1 - 0 V
60%
Atlético D
0 - 2 P
61%
Girona D
2 - 1 V
59%
Mallorca V
1 - 1 R
73%
Elche V
0 - 1 P
66%
Celta Vigo D
2 - 3 P
54%
Sevilla V
2 - 0 V
63%
Oviedo V
0 - 1 P
66%
Alavés D
3 - 2 V
60%
Osasuna D
1 - 0 V
58%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Valencia čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 58.9) ve srovnání s Cercle Brugge (SoS: 42.4). To znamená, že statistiky Valencia mají větší váhu.

Cercle Brugge má útočnou výhodu s 1.9 góly na zápas oproti 1.2 Valencia.

Valencia má obrannou výhodu, inkasuje 1.1 na zápas oproti 1.8 Cercle Brugge.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.0 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Valencia má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 7.9 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Cercle Brugge

Cercle Brugge

VS
Valencia

Valencia

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více