Přeskočit na obsah
Porovnat Club Brugge vs Köln

Club Brugge vs Köln Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Club Brugge vs Köln: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Club Brugge Club Brugge Domácí
Köln Köln Hosté
Club Brugge
80.2
V V V V P V V V V R

Posledních 10 Zápasů

Köln
41.1
P R P R V R R R P P

Vyhrané Kategorie

11

Club Brugge

2

Remíza

2

Köln

Radar Výkonnosti

Club Brugge
Köln

Statistické Srovnání

Procento Výher
80%

8V, 1R, 1P

10%

1V, 5R, 4P

Gólů na Zápas
2.8

28 / 10 zápasů

1.5

15 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

1.9

19 / 10 zápasů

Skóre
+17

+17

-4

-4

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

0%

0 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
80%

8 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
80%

8 / 10 zápasů

90%

9 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
N. Tresoldi (6 gólů)
S. El Mala (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 14 / 2. Poločas: 14
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 9
Výhry Doma
80%

4V / 5 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Výhry Venku
80%

4V / 5 zápasů

0%

0V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
53.1

Obtížnost Ligy: 59.5, Kvalita Soupeře: 48.9

58.7

Obtížnost Ligy: 91.0, Kvalita Soupeře: 63.6

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 2 zápasů

Očekávané góly (xG)
2.73

Skutečné: 2.8 | Rozdíl: +0.07

1.87

Skutečné: 1.5 | Rozdíl: -0.37

Upravená Síla
80.2

Útok: 96.2, Obrana: 65.3, Forma: 82.5

41.1

Útok: 54.4, Obrana: 39.9, Forma: 10.9

Analýza Času Gólů

8

0-15'

4
2

16-30'

4

31-45'

2
6

46-60'

2

61-75'

3
6

76-90+'

6
Club Brugge
Köln
Club Brugge

Rozbor Síly

80.2

Celkově

Útok 96.2
Obrana 65.3
Forma 82.5
Stálost 68.5
Köln

Rozbor Síly

41.1

Celkově

Útok 54.4
Obrana 39.9
Forma 10.9
Stálost 77.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

59.5 vs 91.0

Kvalita Soupeře

48.9 vs 63.6

Proti Elitě

0% vs 0%
Club Brugge logo Club Brugge
V
Sint-Truiden (44%)
V
Anderlecht (40%)
V
Gent (51%)
V
Mechelen (29%)
P
R. Union SG (69%)
V
Sint-Truiden (60%)
V
Anderlecht (47%)
V
Mechelen (40%)
Köln logo Köln
P
Heidenheim (62%)
R
Union Berlin (57%)
P
Leverkusen (65%)
R
St. Pauli (55%)
V
Bremen (62%)
R
Frankfurt (67%)
R
M'gladbach (63%)
R
Hamburg (63%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Sint-Truiden D
2 - 0 V
44%
Anderlecht V
3 - 1 V
40%
Gent V
2 - 0 V
51%
Mechelen D
6 - 1 V
29%
R. Union SG V
1 - 2 P
69%
Sint-Truiden V
2 - 1 V
60%
Anderlecht D
4 - 2 V
47%
Mechelen D
4 - 1 V
40%
Westerlo V
2 - 1 V
62%
Anderlecht D
2 - 2 R
47%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Heidenheim D
1 - 3 P
62%
Union Berlin V
2 - 2 R
57%
Leverkusen D
1 - 2 P
65%
St. Pauli V
1 - 1 R
55%
Bremen D
3 - 1 V
62%
Frankfurt V
2 - 2 R
67%
M'gladbach D
3 - 3 R
63%
Hamburg V
1 - 1 R
63%
Dortmund D
1 - 2 P
71%
Augsburg V
0 - 2 P
71%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 53.1 vs 58.7), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Útok Club Brugge je na jiné úrovni, s průměrem 2.8 gólů na zápas a N. Tresoldi v čele s 6 góly. Köln dává pouze 1.5 na zápas.

Club Brugge má obrannou výhodu, inkasuje 1.1 na zápas oproti 1.9 Köln.

Club Brugge nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje Club Brugge s 80% domácích výher.

Club Brugge je silný tým venku s 80% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.7 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Na základě naší komplexní analýzy je Club Brugge jasným favoritem. Převaha v útoku (96.2), obraně (65.3) a formě (82.5) nenechává prostor pro pochybnosti. Köln potřebuje výjimečný výkon.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Club Brugge

Club Brugge

VS
Köln

Köln

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více