Přeskočit na obsah
Porovnat Epitsentr vs Antwerp

Epitsentr vs Antwerp Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Epitsentr vs Antwerp: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Epitsentr Epitsentr Domácí
Antwerp Antwerp Hosté
Epitsentr
63.4
V R R R R P V P V V

Posledních 10 Zápasů

Antwerp
41.9
P P V V V P P P R R

Vyhrané Kategorie

11

Epitsentr

3

Remíza

1

Antwerp

Radar Výkonnosti

Epitsentr
Antwerp

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 4R, 2P

30%

3V, 2R, 5P

Gólů na Zápas
1.7

17 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

1.5

15 / 10 zápasů

Skóre
+6

+6

-4

-4

Čisté Konto
40%

4 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
V. Sydun (5 gólů)
C. Scott (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 10
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 8
Výhry Doma
67%

4V / 6 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 4 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
72.5

Obtížnost Ligy: 98.0, Kvalita Soupeře: 66.5

56.3

Obtížnost Ligy: 59.5, Kvalita Soupeře: 54.2

Proti Elitě
40%

2V / 5 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
2.01

Skutečné: 1.7 | Rozdíl: -0.31

1.15

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: -0.05

Upravená Síla
63.4

Útok: 69.4, Obrana: 77.6, Forma: 49.0

41.9

Útok: 39.0, Obrana: 53.1, Forma: 31.9

Analýza Času Gólů

4

0-15'

16-30'

2
3

31-45'

1
7

46-60'

3
1

61-75'

1
2

76-90+'

4
Epitsentr
Antwerp
Epitsentr

Rozbor Síly

63.4

Celkově

Útok 69.4
Obrana 77.6
Forma 49.0
Stálost 56.8
Antwerp

Rozbor Síly

41.9

Celkově

Útok 39.0
Obrana 53.1
Forma 31.9
Stálost 49.3

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

98.0 vs 59.5

Kvalita Soupeře

66.5 vs 54.2

Proti Elitě

40% vs 0%
Epitsentr logo Epitsentr
V
Polissya (77%)
R
Obolon (63%)
R
Veres Rivne (67%)
R
Oleksandria (44%)
R
Karpaty Lviv (81%)
P
Zorya (80%)
V
Kudrivka (55%)
P
Kryvbas KR (76%)
Antwerp logo Antwerp
P
Charleroi (46%)
P
Standard (55%)
V
Westerlo (50%)
V
Standard (60%)
V
OHL (35%)
P
Charleroi (62%)
P
Genk (61%)
P
OHL (52%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Polissya D
3 - 2 V
77%
Obolon V
2 - 2 R
63%
Veres Rivne V
3 - 3 R
67%
Oleksandria D
1 - 1 R
44%
Karpaty Lviv D
0 - 0 R
81%
Zorya V
0 - 1 P
80%
Kudrivka D
1 - 0 V
55%
Kryvbas KR V
1 - 2 P
76%
Rukh Vynnyky D
2 - 0 V
44%
Kolos D
4 - 0 V
78%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Charleroi D
0 - 1 P
46%
Standard D
0 - 5 P
55%
Westerlo V
4 - 2 V
50%
Standard V
2 - 1 V
60%
OHL D
2 - 0 V
35%
Charleroi V
1 - 2 P
62%
Genk D
1 - 2 P
61%
OHL V
0 - 1 P
52%
Standard D
1 - 1 R
67%
La Louvière V
0 - 0 R
54%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Epitsentr čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 72.5) ve srovnání s Antwerp (SoS: 56.3). To znamená, že statistiky Epitsentr mají větší váhu.

Epitsentr má útočnou výhodu s 1.7 góly na zápas oproti 1.1 Antwerp.

Epitsentr má obrannou výhodu, inkasuje 1.1 na zápas oproti 1.5 Antwerp.

Epitsentr měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 2 z 5 zápasů.

Antwerp nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.7 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Epitsentr se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (63.4 vs 41.9) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Epitsentr

Epitsentr

VS
Antwerp

Antwerp

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více