Přeskočit na obsah
Porovnat Estoril vs Hajduk

Estoril vs Hajduk Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Estoril vs Hajduk: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Estoril Estoril Domácí
Hajduk Hajduk Hosté
Estoril
34.5
R R P P P P P V R P

Posledních 10 Zápasů

Hajduk
48.5
P V R P R V V V V P

Vyhrané Kategorie

1

Estoril

3

Remíza

11

Hajduk

Radar Výkonnosti

Estoril
Hajduk

Statistické Srovnání

Procento Výher
10%

1V, 3R, 6P

50%

5V, 2R, 3P

Gólů na Zápas
0.7

7 / 10 zápasů

1.8

18 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.5

15 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Skóre
-8

-8

+7

+7

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
Y. Begraoui (3 gólů)
M. Livaja (5 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 3
1. Poločas: 10 / 2. Poločas: 8
Výhry Doma
0%

0V / 4 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
17%

1V / 6 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
53.6

Obtížnost Ligy: 79.0, Kvalita Soupeře: 62.9

35.3

Obtížnost Ligy: 45.0, Kvalita Soupeře: 49.4

Proti Elitě
0%

0V / 1 zápasů

0%

0V / 2 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.77

Skutečné: 0.7 | Rozdíl: -0.07

1.55

Skutečné: 1.8 | Rozdíl: +0.25

Upravená Síla
34.5

Útok: 24.2, Obrana: 51.8, Forma: 10.4

48.5

Útok: 51.2, Obrana: 54.0, Forma: 42.6

Analýza Času Gólů

2

0-15'

2
1

16-30'

4
1

31-45'

3
1

46-60'

4

61-75'

2
2

76-90+'

3
Estoril
Hajduk
Estoril

Rozbor Síly

34.5

Celkově

Útok 24.2
Obrana 51.8
Forma 10.4
Stálost 74.8
Hajduk

Rozbor Síly

48.5

Celkově

Útok 51.2
Obrana 54.0
Forma 42.6
Stálost 45.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

79.0 vs 45.0

Kvalita Soupeře

62.9 vs 49.4

Proti Elitě

0% vs 0%
Estoril logo Estoril
R
Alverca (64%)
R
Braga (69%)
P
Famalicão (69%)
P
Moreirense (55%)
P
Porto (69%)
P
Arouca (62%)
P
Rio Ave (61%)
V
Nacional (57%)
Hajduk logo Hajduk
P
Dinamo Zagreb (76%)
V
Varaždin (48%)
R
Rijeka (48%)
P
Osijek (40%)
R
Slaven (40%)
V
Gorica (44%)
V
Istra (46%)
V
Vukovar (37%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Alverca V
1 - 1 R
64%
Braga V
1 - 1 R
69%
Famalicão D
0 - 1 P
69%
Moreirense V
0 - 1 P
55%
Porto D
1 - 3 P
69%
Arouca V
2 - 3 P
62%
Rio Ave D
1 - 2 P
61%
Nacional V
1 - 0 V
57%
Casa Pia D
0 - 0 R
48%
Sporting V
0 - 3 P
75%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Dinamo Zagreb V
0 - 2 P
76%
Varaždin D
3 - 1 V
48%
Rijeka V
0 - 0 R
48%
Osijek D
0 - 1 P
40%
Slaven V
2 - 2 R
40%
Gorica D
1 - 0 V
44%
Istra V
3 - 1 V
46%
Vukovar V
6 - 0 V
37%
Lokomotiva D
2 - 1 V
44%
Dinamo Zagreb D
1 - 3 P
71%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Estoril čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 53.6) ve srovnání s Hajduk (SoS: 35.3). To znamená, že statistiky Estoril mají větší váhu.

Útok Hajduk je na jiné úrovni, s průměrem 1.8 gólů na zápas a M. Livaja v čele s 5 góly. Estoril dává pouze 0.7 na zápas.

Hajduk má obrannou výhodu, inkasuje 1.1 na zápas oproti 1.5 Estoril.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.5 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Hajduk má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 14.0 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Estoril

Estoril

VS
Hajduk

Hajduk

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více