Přeskočit na obsah
Porovnat Estoril vs Moreirense

Estoril vs Moreirense Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Estoril vs Moreirense: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Estoril Estoril Domácí
Moreirense Moreirense Hosté
Estoril
34.5
R R P P P P P V R P

Posledních 10 Zápasů

Moreirense
35.6
P V P V R P P P R R

Vyhrané Kategorie

5

Estoril

5

Remíza

5

Moreirense

Radar Výkonnosti

Estoril
Moreirense

Statistické Srovnání

Procento Výher
10%

1V, 3R, 6P

20%

2V, 3R, 5P

Gólů na Zápas
0.7

7 / 10 zápasů

0.8

8 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.5

15 / 10 zápasů

1.6

16 / 10 zápasů

Skóre
-8

-8

-8

-8

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

10%

1 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
Y. Begraoui (3 gólů)
Alan (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 3
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 3
Výhry Doma
0%

0V / 4 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Výhry Venku
17%

1V / 6 zápasů

0%

0V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
53.6

Obtížnost Ligy: 79.0, Kvalita Soupeře: 62.9

52.8

Obtížnost Ligy: 79.0, Kvalita Soupeře: 60.7

Proti Elitě
0%

0V / 1 zápasů

0%

0V / 3 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.77

Skutečné: 0.7 | Rozdíl: -0.07

0.98

Skutečné: 0.8 | Rozdíl: -0.18

Upravená Síla
34.5

Útok: 24.2, Obrana: 51.8, Forma: 10.4

35.6

Útok: 27.4, Obrana: 48.0, Forma: 20.6

Analýza Času Gólů

2

0-15'

2
1

16-30'

1
1

31-45'

1

46-60'

2

61-75'

2
2

76-90+'

1
Estoril
Moreirense
Estoril

Rozbor Síly

34.5

Celkově

Útok 24.2
Obrana 51.8
Forma 10.4
Stálost 74.8
Moreirense

Rozbor Síly

35.6

Celkově

Útok 27.4
Obrana 48.0
Forma 20.6
Stálost 61.3

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

79.0 vs 79.0

Kvalita Soupeře

62.9 vs 60.7

Proti Elitě

0% vs 0%
Estoril logo Estoril
R
Alverca (64%)
R
Braga (69%)
P
Famalicão (69%)
P
Moreirense (55%)
P
Porto (69%)
P
Arouca (62%)
P
Rio Ave (61%)
V
Nacional (57%)
Moreirense logo Moreirense
P
Tondela (57%)
V
Estrela (49%)
P
Benfica (80%)
V
Estoril (47%)
R
Famalicão (74%)
P
Braga (64%)
P
Arouca (57%)
P
Porto (74%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Alverca V
1 - 1 R
64%
Braga V
1 - 1 R
69%
Famalicão D
0 - 1 P
69%
Moreirense V
0 - 1 P
55%
Porto D
1 - 3 P
69%
Arouca V
2 - 3 P
62%
Rio Ave D
1 - 2 P
61%
Nacional V
1 - 0 V
57%
Casa Pia D
0 - 0 R
48%
Sporting V
0 - 3 P
75%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Tondela V
0 - 2 P
57%
Estrela D
3 - 2 V
49%
Benfica V
1 - 4 P
80%
Estoril D
1 - 0 V
47%
Famalicão V
1 - 1 R
74%
Braga D
0 - 1 P
64%
Arouca D
0 - 1 P
57%
Porto V
0 - 3 P
74%
Nacional D
1 - 1 R
52%
Casa Pia V
1 - 1 R
53%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 53.6 vs 52.8), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Estoril na průměru 0.7 a Moreirense na 0.8 gólů na zápas.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Estoril inkasujícím 1.5 a Moreirense inkasujícím 1.6 na zápas.

Moreirense měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 3 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.3 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Toto je opravdový hod mincí. Oba týmy jsou pozoruhodně vyrovnané ve všech ukazatelích.

V nedávném zápase Portuguese Primeira Liga (2026-04-20) zvítězil Moreirense 1-0 nad Estoril. Moreirense dosáhl tohoto vítězství doma. Těsný výsledek 1-0 ukazuje, jak vyrovnané tyto souboje jsou. Estoril bude toužit po odvetě za tuto porážku. Moreirense ponese psychologickou výhodu z tohoto nedávného vítězství.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Estoril

Estoril

VS
Moreirense

Moreirense

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více