Přeskočit na obsah
Porovnat Estrela vs Jablonec

Estrela vs Jablonec Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Estrela vs Jablonec: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Estrela Estrela Domácí
Jablonec Jablonec Hosté
Estrela
39.2
R P P P P P V P R R

Posledních 10 Zápasů

Jablonec
40.7
R P P P V V P P P V

Vyhrané Kategorie

3

Estrela

3

Remíza

9

Jablonec

Radar Výkonnosti

Estrela
Jablonec

Statistické Srovnání

Procento Výher
10%

1V, 3R, 6P

30%

3V, 1R, 6P

Gólů na Zápas
1.0

10 / 10 zápasů

1.2

12 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.3

13 / 10 zápasů

1.6

16 / 10 zápasů

Skóre
-3

-3

-4

-4

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
40%

4 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
Rodrigo Pinho (3 gólů)
S. Nebyla (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 5
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 7
Výhry Doma
20%

1V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 5 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
53.1

Obtížnost Ligy: 79.0, Kvalita Soupeře: 61.5

53.6

Obtížnost Ligy: 58.0, Kvalita Soupeře: 50.6

Proti Elitě
0%

0V / 1 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.0

Skutečné: 1.0 | Rozdíl: 0.0

1.17

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: +0.03

Upravená Síla
39.2

Útok: 34.4, Obrana: 58.4, Forma: 10.3

40.7

Útok: 41.4, Obrana: 48.3, Forma: 31.1

Analýza Času Gólů

2

0-15'

1

16-30'

2
2

31-45'

2
2

46-60'

3
2

61-75'

1
2

76-90+'

3
Estrela
Jablonec
Estrela

Rozbor Síly

39.2

Celkově

Útok 34.4
Obrana 58.4
Forma 10.3
Stálost 74.8
Jablonec

Rozbor Síly

40.7

Celkově

Útok 41.4
Obrana 48.3
Forma 31.1
Stálost 46.0

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

79.0 vs 58.0

Kvalita Soupeře

61.5 vs 50.6

Proti Elitě

0% vs 0%
Estrela logo Estrela
R
Famalicão (69%)
P
Moreirense (55%)
P
Porto (69%)
P
Arouca (62%)
P
Sporting (70%)
P
Nacional (57%)
V
Casa Pia (48%)
P
Rio Ave (66%)
Jablonec logo Jablonec
R
Hradec Kr. (59%)
P
Sparta Prague (59%)
P
Liberec (43%)
P
Sparta Prague (59%)
V
Ostrava (34%)
V
Zlín (46%)
P
Dukla (51%)
P
Olomouc (46%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Famalicão D
0 - 0 R
69%
Moreirense V
2 - 3 P
55%
Porto D
1 - 2 P
69%
Arouca V
0 - 1 P
62%
Sporting D
0 - 1 P
70%
Nacional V
0 - 2 P
57%
Casa Pia D
4 - 0 V
48%
Rio Ave V
1 - 2 P
66%
Gil Vicente D
2 - 2 R
55%
AVS V
0 - 0 R
64%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Hradec Kr. D
1 - 1 R
59%
Sparta Prague V
0 - 2 P
59%
Liberec D
1 - 2 P
43%
Sparta Prague V
1 - 3 P
59%
Ostrava D
4 - 1 V
34%
Zlín V
3 - 0 V
46%
Dukla V
0 - 2 P
51%
Olomouc D
1 - 2 P
46%
Ml. Boleslav V
0 - 3 P
66%
Karviná D
1 - 0 V
43%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 53.1 vs 53.6), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Estrela na průměru 1.0 a Jablonec na 1.2 gólů na zápas.

Estrela má obrannou výhodu, inkasuje 1.3 na zápas oproti 1.6 Jablonec.

Jablonec nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.5 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Toto je opravdový hod mincí. Oba týmy jsou pozoruhodně vyrovnané ve všech ukazatelích.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Estrela

Estrela

VS
Jablonec

Jablonec

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více