Přeskočit na obsah
Porovnat Gaziantep vs Thun

Gaziantep vs Thun Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Gaziantep vs Thun: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Gaziantep Gaziantep Domácí
Thun Thun Hosté
Gaziantep
38.7
P P P V P R P V R R

Posledních 10 Zápasů

Thun
41.4
P P P V P P V V R V

Vyhrané Kategorie

3

Gaziantep

2

Remíza

10

Thun

Radar Výkonnosti

Gaziantep
Thun

Statistické Srovnání

Procento Výher
20%

2V, 3R, 5P

40%

4V, 1R, 5P

Gólů na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

1.6

16 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

1.5

15 / 10 zápasů

Skóre
-4

-4

+1

+1

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

0%

0 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
M. Bayo (5 gólů)
E. Rastoder (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 9
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 9
Výhry Doma
25%

1V / 4 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
17%

1V / 6 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
49.4

Obtížnost Ligy: 72.0, Kvalita Soupeře: 58.9

37.5

Obtížnost Ligy: 49.0, Kvalita Soupeře: 51.2

Proti Elitě
0%

0V / 1 zápasů

0%

0V / 1 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.09

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: +0.11

1.37

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: +0.23

Upravená Síla
38.7

Útok: 39.8, Obrana: 46.4, Forma: 19.9

41.4

Útok: 46.7, Obrana: 43.8, Forma: 35.0

Analýza Času Gólů

0-15'

2

16-30'

3

31-45'

4
5

46-60'

4
2

61-75'

3
3

76-90+'

2
Gaziantep
Thun
Gaziantep

Rozbor Síly

38.7

Celkově

Útok 39.8
Obrana 46.4
Forma 19.9
Stálost 61.3
Thun

Rozbor Síly

41.4

Celkově

Útok 46.7
Obrana 43.8
Forma 35.0
Stálost 39.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

72.0 vs 49.0

Kvalita Soupeře

58.9 vs 51.2

Proti Elitě

0% vs 0%
Gaziantep logo Gaziantep
P
Göztepe (64%)
P
Beşiktaş (60%)
P
Eyüp (58%)
V
Kayseri (44%)
P
Rize (64%)
R
Alanyaspor (56%)
P
Fenerbahçe (73%)
V
Antalyaspor (48%)
Thun logo Thun
P
Sion (70%)
P
Basel (55%)
P
Lugano (54%)
V
Basel (50%)
P
Lugano (55%)
P
Zürich (38%)
V
GC Zürich (27%)
V
Young Boys (56%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Göztepe V
1 - 2 P
64%
Beşiktaş D
0 - 2 P
60%
Eyüp V
0 - 3 P
58%
Kayseri D
3 - 0 V
44%
Rize V
1 - 2 P
64%
Alanyaspor D
1 - 1 R
56%
Fenerbahçe V
1 - 4 P
73%
Antalyaspor V
4 - 1 V
48%
Fatih D
1 - 1 R
55%
Samsunspor V
0 - 0 R
67%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Sion V
0 - 2 P
70%
Basel V
1 - 3 P
55%
Lugano D
0 - 1 P
54%
Basel D
3 - 1 V
50%
Lugano V
0 - 1 P
55%
Zürich V
1 - 2 P
38%
GC Zürich D
5 - 1 V
27%
Young Boys V
2 - 1 V
56%
St.Gallen D
2 - 2 R
55%
Luzern D
2 - 1 V
52%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Gaziantep čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 49.4) ve srovnání s Thun (SoS: 37.5). To znamená, že statistiky Gaziantep mají větší váhu.

Thun má útočnou výhodu s 1.6 góly na zápas oproti 1.2 Gaziantep.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Gaziantep inkasujícím 1.6 a Thun inkasujícím 1.5 na zápas.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.0 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Toto je opravdový hod mincí. Oba týmy jsou pozoruhodně vyrovnané ve všech ukazatelích.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Gaziantep

Gaziantep

VS
Thun

Thun

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více