Přeskočit na obsah
Porovnat Genk vs Auxerre

Genk vs Auxerre Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Genk vs Auxerre: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Genk Genk Domácí
Auxerre Auxerre Hosté
Genk
50.6
V P R R V R V R P V

Posledních 10 Zápasů

Auxerre
51.4
V V P R R R V P R R

Vyhrané Kategorie

4

Genk

5

Remíza

6

Auxerre

Radar Výkonnosti

Genk
Auxerre

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 4R, 2P

30%

3V, 5R, 2P

Gólů na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

1.5

15 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Skóre
0

0

+4

+4

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
A. Bibout (4 gólů)
L. Sinayoko (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 10
1. Poločas: 9 / 2. Poločas: 6
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

0%

0V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
56.0

Obtížnost Ligy: 60.6, Kvalita Soupeře: 52.9

55.5

Obtížnost Ligy: 86.0, Kvalita Soupeře: 60.4

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 2 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.53

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: +0.07

1.98

Skutečné: 1.5 | Rozdíl: -0.48

Upravená Síla
50.6

Útok: 56.5, Obrana: 49.5, Forma: 42.4

51.4

Útok: 52.8, Obrana: 66.8, Forma: 31.7

Analýza Času Gólů

2

0-15'

4
1

16-30'

3
1

31-45'

2
4

46-60'

1
5

61-75'

4
3

76-90+'

1
Genk
Auxerre
Genk

Rozbor Síly

50.6

Celkově

Útok 56.5
Obrana 49.5
Forma 42.4
Stálost 56.8
Auxerre

Rozbor Síly

51.4

Celkově

Útok 52.8
Obrana 66.8
Forma 31.7
Stálost 62.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

60.6 vs 86.0

Kvalita Soupeře

52.9 vs 60.4

Proti Elitě

0% vs 0%
Genk logo Genk
V
Westerlo (45%)
P
Charleroi (51%)
R
Standard (55%)
R
Charleroi (46%)
V
Westerlo (50%)
R
OHL (47%)
V
Antwerp (57%)
R
La Louvière (54%)
Auxerre logo Auxerre
V
Nice (55%)
V
Angers (47%)
P
Lyon (70%)
R
Monaco (77%)
R
Nantes (51%)
R
Le Havre (58%)
V
Brest (56%)
P
Marseille (66%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Westerlo D
3 - 0 V
45%
Charleroi V
0 - 2 P
51%
Standard D
1 - 1 R
55%
Charleroi D
1 - 1 R
46%
Westerlo V
2 - 1 V
50%
OHL D
0 - 0 R
47%
Antwerp V
2 - 1 V
57%
La Louvière V
5 - 5 R
54%
Freiburg V
1 - 5 P
69%
Sint-Truiden D
1 - 0 V
55%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Nice D
2 - 1 V
55%
Angers D
3 - 1 V
47%
Lyon V
2 - 3 P
70%
Monaco V
2 - 2 R
77%
Nantes D
0 - 0 R
51%
Le Havre V
1 - 1 R
58%
Brest D
3 - 0 V
56%
Marseille V
0 - 1 P
66%
Strasbourg D
0 - 0 R
55%
Lorient V
2 - 2 R
69%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 56.0 vs 55.5), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Genk na průměru 1.6 a Auxerre na 1.5 gólů na zápas.

Auxerre má obrannou výhodu, inkasuje 1.1 na zápas oproti 1.6 Genk.

Genk nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.9 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Toto je opravdový hod mincí. Oba týmy jsou pozoruhodně vyrovnané ve všech ukazatelích.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Genk

Genk

VS
Auxerre

Auxerre

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více