Přeskočit na obsah
Porovnat Genk vs WAC

Genk vs WAC Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Genk vs WAC: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Genk Genk Domácí
WAC WAC Hosté
Genk
50.6
V P R R V R V R P V

Posledních 10 Zápasů

WAC
41.5
V V V P R R P R P P

Vyhrané Kategorie

11

Genk

2

Remíza

2

WAC

Radar Výkonnosti

Genk
WAC

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 4R, 2P

30%

3V, 3R, 4P

Gólů na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

0.9

9 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

1.3

13 / 10 zápasů

Skóre
0

0

-4

-4

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
50%

5 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
A. Bibout (4 gólů)
D. Baumgartner (2 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 10
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 3
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

33%

2V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
56.0

Obtížnost Ligy: 60.6, Kvalita Soupeře: 52.9

54.3

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 53.9

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.53

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: +0.07

0.97

Skutečné: 0.9 | Rozdíl: -0.07

Upravená Síla
50.6

Útok: 56.5, Obrana: 49.5, Forma: 42.4

41.5

Útok: 31.3, Obrana: 59.1, Forma: 31.3

Analýza Času Gólů

2

0-15'

1
1

16-30'

1
1

31-45'

3
4

46-60'

1
5

61-75'

1
3

76-90+'

2
Genk
WAC
Genk

Rozbor Síly

50.6

Celkově

Útok 56.5
Obrana 49.5
Forma 42.4
Stálost 56.8
WAC

Rozbor Síly

41.5

Celkově

Útok 31.3
Obrana 59.1
Forma 31.3
Stálost 53.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

60.6 vs 55.0

Kvalita Soupeře

52.9 vs 53.9

Proti Elitě

0% vs 0%
Genk logo Genk
V
Westerlo (45%)
P
Charleroi (51%)
R
Standard (55%)
R
Charleroi (46%)
V
Westerlo (50%)
R
OHL (47%)
V
Antwerp (57%)
R
La Louvière (54%)
WAC logo WAC
V
Ried (55%)
V
Altach (48%)
V
GAK (53%)
P
BW Linz (60%)
R
BW Linz (55%)
R
Ried (50%)
P
WSG Tirol (48%)
R
Altach (43%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Westerlo D
3 - 0 V
45%
Charleroi V
0 - 2 P
51%
Standard D
1 - 1 R
55%
Charleroi D
1 - 1 R
46%
Westerlo V
2 - 1 V
50%
OHL D
0 - 0 R
47%
Antwerp V
2 - 1 V
57%
La Louvière V
5 - 5 R
54%
Freiburg V
1 - 5 P
69%
Sint-Truiden D
1 - 0 V
55%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Ried V
1 - 0 V
55%
Altach V
4 - 1 V
48%
GAK D
1 - 0 V
53%
BW Linz V
0 - 3 P
60%
BW Linz D
0 - 0 R
55%
Ried D
0 - 0 R
50%
WSG Tirol V
1 - 3 P
48%
Altach D
1 - 1 R
43%
GAK V
0 - 2 P
58%
LASK V
1 - 3 P
69%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 56.0 vs 54.3), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Genk má útočnou výhodu s 1.6 góly na zápas oproti 0.9 WAC.

WAC má obrannou výhodu, inkasuje 1.3 na zápas oproti 1.6 Genk.

Genk nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

WAC nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.7 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Genk má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 9.1 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Genk

Genk

VS
WAC

WAC

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více