Přeskočit na obsah
Porovnat Genoa vs Anderlecht

Genoa vs Anderlecht Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Genoa vs Anderlecht: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Genoa Genoa Domácí
Anderlecht Anderlecht Hosté
Genoa
47.7
R R P V V P P V V P

Posledních 10 Zápasů

Anderlecht
34.9
R P P P V V P P P R

Vyhrané Kategorie

9

Genoa

1

Remíza

5

Anderlecht

Radar Výkonnosti

Genoa
Anderlecht

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 2R, 4P

20%

2V, 2R, 6P

Gólů na Zápas
0.8

8 / 10 zápasů

1.4

14 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

2.1

21 / 10 zápasů

Skóre
-3

-3

-7

-7

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

0%

0 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
30%

3 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
30%

3 / 10 zápasů

80%

8 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
Vítinha (2 gólů)
M. Cvetković (5 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 2 / 2. Poločas: 6
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 10
Výhry Doma
50%

2V / 4 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Výhry Venku
33%

2V / 6 zápasů

17%

1V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
64.4

Obtížnost Ligy: 90.0, Kvalita Soupeře: 68.9

44.5

Obtížnost Ligy: 59.5, Kvalita Soupeře: 59.1

Proti Elitě
17%

1V / 6 zápasů

0%

0V / 2 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.85

Skutečné: 0.8 | Rozdíl: -0.05

1.41

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.01

Upravená Síla
47.7

Útok: 30.5, Obrana: 72.5, Forma: 45.8

34.9

Útok: 44.1, Obrana: 28.4, Forma: 18.9

Analýza Času Gólů

0-15'

1
1

16-30'

1
1

31-45'

2
2

46-60'

2
1

61-75'

2
3

76-90+'

6
Genoa
Anderlecht
Genoa

Rozbor Síly

47.7

Celkově

Útok 30.5
Obrana 72.5
Forma 45.8
Stálost 44.8
Anderlecht

Rozbor Síly

34.9

Celkově

Útok 44.1
Obrana 28.4
Forma 18.9
Stálost 59.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

90.0 vs 59.5

Kvalita Soupeře

68.9 vs 59.1

Proti Elitě

17% vs 0%
Genoa logo Genoa
R
Fiorentina (71%)
R
Atalanta (69%)
P
Como (71%)
V
Pisa (46%)
V
Sassuolo (64%)
P
Juventus (85%)
P
Udinese (74%)
V
Verona (55%)
Anderlecht logo Anderlecht
R
Gent (51%)
P
Club Brugge (66%)
P
R. Union SG (64%)
P
Sint-Truiden (49%)
V
Mechelen (34%)
V
Gent (58%)
P
Club Brugge (83%)
P
Cercle Brugge (58%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Fiorentina V
0 - 0 R
71%
Atalanta V
0 - 0 R
69%
Como D
0 - 2 P
71%
Pisa V
2 - 1 V
46%
Sassuolo D
2 - 1 V
64%
Juventus V
0 - 2 P
85%
Udinese D
0 - 2 P
74%
Verona V
2 - 0 V
55%
Roma D
2 - 1 V
70%
Inter Milan V
0 - 2 P
84%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Gent V
1 - 1 R
51%
Club Brugge D
1 - 3 P
66%
R. Union SG D
1 - 3 P
64%
Sint-Truiden V
0 - 2 P
49%
Mechelen V
2 - 1 V
34%
Gent D
3 - 1 V
58%
Club Brugge V
2 - 4 P
83%
Cercle Brugge D
2 - 3 P
58%
Mechelen V
0 - 1 P
45%
Club Brugge V
2 - 2 R
83%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Genoa čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 64.4) ve srovnání s Anderlecht (SoS: 44.5). To znamená, že statistiky Genoa mají větší váhu.

Anderlecht má útočnou výhodu s 1.4 góly na zápas oproti 0.8 Genoa.

V obraně je Genoa výrazně lepší, inkasuje pouze 1.1 gólů na zápas s 3 čistými konty, zatímco Anderlecht inkasuje 2.1 na zápas.

Genoa měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 6 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.7 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Genoa má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 12.8 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Genoa

Genoa

VS
Anderlecht

Anderlecht

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více