Přeskočit na obsah
Porovnat Getafe vs Larissa

Getafe vs Larissa Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Getafe vs Larissa: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Getafe Getafe Domácí
Larissa Larissa Hosté
Getafe
55.3
R P P V P V V P V V

Posledních 10 Zápasů

Larissa
37.4
R R R P R P P P R R

Vyhrané Kategorie

9

Getafe

2

Remíza

4

Larissa

Radar Výkonnosti

Getafe
Larissa

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 1R, 4P

0%

0V, 6R, 4P

Gólů na Zápas
0.8

8 / 10 zápasů

0.9

9 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.7

7 / 10 zápasů

1.4

14 / 10 zápasů

Skóre
+1

+1

-5

-5

Čisté Konto
50%

5 / 10 zápasů

10%

1 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
10%

1 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Oba Skórují
10%

1 / 10 zápasů

80%

8 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
M. Satriano (3 gólů)
Ľ. Tupta (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 1
1. Poločas: 1 / 2. Poločas: 8
Výhry Doma
50%

2V / 4 zápasů

0%

0V / 5 zápasů

Výhry Venku
50%

3V / 6 zápasů

0%

0V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
67.3

Obtížnost Ligy: 93.0, Kvalita Soupeře: 68.2

55.2

Obtížnost Ligy: 56.0, Kvalita Soupeře: 54.6

Proti Elitě
25%

1V / 4 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.92

Skutečné: 0.8 | Rozdíl: -0.12

0.95

Skutečné: 0.9 | Rozdíl: -0.05

Upravená Síla
55.3

Útok: 31.3, Obrana: 89.9, Forma: 58.7

37.4

Útok: 31.6, Obrana: 56.1, Forma: 0.0

Analýza Času Gólů

1

0-15'

2

16-30'

1

31-45'

1
3

46-60'

4

61-75'

1

76-90+'

4
Getafe
Larissa
Getafe

Rozbor Síly

55.3

Celkově

Útok 31.3
Obrana 89.9
Forma 58.7
Stálost 38.8
Larissa

Rozbor Síly

37.4

Celkově

Útok 31.6
Obrana 56.1
Forma 0.0
Stálost 92.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

93.0 vs 56.0

Kvalita Soupeře

68.2 vs 54.6

Proti Elitě

25% vs 0%
Getafe logo Getafe
R
Oviedo (66%)
P
Rayo (74%)
P
Barcelona (86%)
V
Real Sociedad (66%)
P
Levante (76%)
V
Athletic (55%)
V
Espanyol (55%)
P
Atlético (66%)
Larissa logo Larissa
R
Panaitolikos (53%)
R
Asteras (56%)
R
Panserraikos (54%)
P
Panserraikos (49%)
R
Kifisia (49%)
P
Atromitos (59%)
P
Panaitolikos (48%)
P
Asteras (61%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Oviedo V
0 - 0 R
66%
Rayo D
0 - 2 P
74%
Barcelona D
0 - 2 P
86%
Real Sociedad V
1 - 0 V
66%
Levante V
0 - 1 P
76%
Athletic D
2 - 0 V
55%
Espanyol V
2 - 1 V
55%
Atlético V
0 - 1 P
66%
Betis D
2 - 0 V
68%
Real Madrid V
1 - 0 V
70%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Panaitolikos V
1 - 1 R
53%
Asteras D
1 - 1 R
56%
Panserraikos V
1 - 1 R
54%
Panserraikos D
0 - 1 P
49%
Kifisia D
1 - 1 R
49%
Atromitos V
2 - 3 P
59%
Panaitolikos D
1 - 2 P
48%
Asteras V
1 - 3 P
61%
Olympiakos V
0 - 0 R
61%
Asteras D
1 - 1 R
56%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Getafe čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 67.3) ve srovnání s Larissa (SoS: 55.2). To znamená, že statistiky Getafe mají větší váhu.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Getafe na průměru 0.8 a Larissa na 0.9 gólů na zápas.

Getafe má obrannou výhodu, inkasuje 0.7 na zápas oproti 1.4 Larissa.

Getafe měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 4 zápasů.

Larissa nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 1.9 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Getafe se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (55.3 vs 37.4) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Getafe

Getafe

VS
Larissa

Larissa

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více