Přeskočit na obsah
Porovnat Getafe vs Lausanne

Getafe vs Lausanne Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Getafe vs Lausanne: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Getafe Getafe Domácí
Lausanne Lausanne Hosté
Getafe
55.3
R P P V P V V P V V

Posledních 10 Zápasů

Lausanne
33.3
P P P V P V P P V V

Vyhrané Kategorie

8

Getafe

3

Remíza

4

Lausanne

Radar Výkonnosti

Getafe
Lausanne

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 1R, 4P

40%

4V, 0R, 6P

Gólů na Zápas
0.8

8 / 10 zápasů

1.2

12 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.7

7 / 10 zápasů

2.0

20 / 10 zápasů

Skóre
+1

+1

-8

-8

Čisté Konto
50%

5 / 10 zápasů

10%

1 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
10%

1 / 10 zápasů

80%

8 / 10 zápasů

Oba Skórují
10%

1 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
M. Satriano (3 gólů)
Omar Janneh (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 1
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 5
Výhry Doma
50%

2V / 4 zápasů

50%

2V / 4 zápasů

Výhry Venku
50%

3V / 6 zápasů

33%

2V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
67.3

Obtížnost Ligy: 93.0, Kvalita Soupeře: 68.2

36.8

Obtížnost Ligy: 49.0, Kvalita Soupeře: 49.0

Proti Elitě
25%

1V / 4 zápasů

0%

0V / 1 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.92

Skutečné: 0.8 | Rozdíl: -0.12

1.05

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: +0.15

Upravená Síla
55.3

Útok: 31.3, Obrana: 89.9, Forma: 58.7

33.3

Útok: 34.7, Obrana: 28.9, Forma: 34.7

Analýza Času Gólů

1

0-15'

1
2

16-30'

3
1

31-45'

2
3

46-60'

3

61-75'

2
1

76-90+'

1
Getafe
Lausanne
Getafe

Rozbor Síly

55.3

Celkově

Útok 31.3
Obrana 89.9
Forma 58.7
Stálost 38.8
Lausanne

Rozbor Síly

33.3

Celkově

Útok 34.7
Obrana 28.9
Forma 34.7
Stálost 35.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

93.0 vs 49.0

Kvalita Soupeře

68.2 vs 49.0

Proti Elitě

25% vs 0%
Getafe logo Getafe
R
Oviedo (66%)
P
Rayo (74%)
P
Barcelona (86%)
V
Real Sociedad (66%)
P
Levante (76%)
V
Athletic (55%)
V
Espanyol (55%)
P
Atlético (66%)
Lausanne logo Lausanne
P
Servette (70%)
P
Winterthur (46%)
P
Luzern (56%)
V
Zürich (37%)
P
Sion (66%)
V
Winterthur (38%)
P
Luzern (57%)
P
Young Boys (50%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Oviedo V
0 - 0 R
66%
Rayo D
0 - 2 P
74%
Barcelona D
0 - 2 P
86%
Real Sociedad V
1 - 0 V
66%
Levante V
0 - 1 P
76%
Athletic D
2 - 0 V
55%
Espanyol V
2 - 1 V
55%
Atlético V
0 - 1 P
66%
Betis D
2 - 0 V
68%
Real Madrid V
1 - 0 V
70%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Servette V
0 - 2 P
70%
Winterthur V
1 - 2 P
46%
Luzern D
1 - 3 P
56%
Zürich D
3 - 0 V
37%
Sion V
0 - 3 P
66%
Winterthur D
2 - 1 V
38%
Luzern V
0 - 4 P
57%
Young Boys D
0 - 2 P
50%
GC Zürich V
3 - 2 V
32%
Zürich V
2 - 1 V
38%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Getafe čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 67.3) ve srovnání s Lausanne (SoS: 36.8). To znamená, že statistiky Getafe mají větší váhu.

Lausanne má útočnou výhodu s 1.2 góly na zápas oproti 0.8 Getafe.

V obraně je Getafe výrazně lepší, inkasuje pouze 0.7 gólů na zápas s 5 čistými konty, zatímco Lausanne inkasuje 2.0 na zápas.

Getafe měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 4 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.4 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — nepravděpodobné.

Getafe se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (55.3 vs 33.3) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Getafe

Getafe

VS
Lausanne

Lausanne

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více