Přeskočit na obsah
Porovnat Hajduk vs Zlín

Hajduk vs Zlín Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Hajduk vs Zlín: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Hajduk Hajduk Domácí
Zlín Zlín Hosté
Hajduk
48.5
P V R P R V V V V P

Posledních 10 Zápasů

Zlín
37.7
P R V P V P P P P V

Vyhrané Kategorie

8

Hajduk

2

Remíza

5

Zlín

Radar Výkonnosti

Hajduk
Zlín

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 2R, 3P

30%

3V, 1R, 6P

Gólů na Zápas
1.8

18 / 10 zápasů

1.6

16 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

2.5

25 / 10 zápasů

Skóre
+7

+7

-9

-9

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

10%

1 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

90%

9 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

80%

8 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
M. Livaja (5 gólů)
T. Poznar (6 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 10 / 2. Poločas: 8
1. Poločas: 8 / 2. Poločas: 8
Výhry Doma
60%

3V / 5 zápasů

50%

3V / 6 zápasů

Výhry Venku
40%

2V / 5 zápasů

0%

0V / 4 zápasů

Obtížnost Programu
35.3

Obtížnost Ligy: 45.0, Kvalita Soupeře: 49.4

55.7

Obtížnost Ligy: 58.0, Kvalita Soupeře: 54.1

Proti Elitě
0%

0V / 2 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.55

Skutečné: 1.8 | Rozdíl: +0.25

1.65

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: -0.05

Upravená Síla
48.5

Útok: 51.2, Obrana: 54.0, Forma: 42.6

37.7

Útok: 56.4, Obrana: 17.6, Forma: 31.7

Analýza Času Gólů

2

0-15'

3
4

16-30'

1
3

31-45'

4
4

46-60'

1
2

61-75'

3
3

76-90+'

4
Hajduk
Zlín
Hajduk

Rozbor Síly

48.5

Celkově

Útok 51.2
Obrana 54.0
Forma 42.6
Stálost 45.7
Zlín

Rozbor Síly

37.7

Celkově

Útok 56.4
Obrana 17.6
Forma 31.7
Stálost 46.0

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

45.0 vs 58.0

Kvalita Soupeře

49.4 vs 54.1

Proti Elitě

0% vs 0%
Hajduk logo Hajduk
P
Dinamo Zagreb (76%)
V
Varaždin (48%)
R
Rijeka (48%)
P
Osijek (40%)
R
Slaven (40%)
V
Gorica (44%)
V
Istra (46%)
V
Vukovar (37%)
Zlín logo Zlín
P
Teplice (49%)
R
Ml. Boleslav (66%)
V
Dukla (46%)
P
Pardubice (62%)
V
Teplice (49%)
P
Bohemians (58%)
P
Jablonec (44%)
P
Slavia Prague (69%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Dinamo Zagreb V
0 - 2 P
76%
Varaždin D
3 - 1 V
48%
Rijeka V
0 - 0 R
48%
Osijek D
0 - 1 P
40%
Slaven V
2 - 2 R
40%
Gorica D
1 - 0 V
44%
Istra V
3 - 1 V
46%
Vukovar V
6 - 0 V
37%
Lokomotiva D
2 - 1 V
44%
Dinamo Zagreb D
1 - 3 P
71%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Teplice D
2 - 4 P
49%
Ml. Boleslav V
1 - 1 R
66%
Dukla D
2 - 1 V
46%
Pardubice V
1 - 3 P
62%
Teplice D
3 - 2 V
49%
Bohemians V
1 - 2 P
58%
Jablonec D
0 - 3 P
44%
Slavia Prague D
1 - 3 P
69%
Ostrava V
2 - 6 P
39%
Plzeň D
3 - 0 V
59%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Zlín čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 55.7) ve srovnání s Hajduk (SoS: 35.3). To znamená, že statistiky Zlín mají větší váhu.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Hajduk na průměru 1.8 a Zlín na 1.6 gólů na zápas.

V obraně je Hajduk výrazně lepší, inkasuje pouze 1.1 gólů na zápas s 3 čistými konty, zatímco Zlín inkasuje 2.5 na zápas.

Zlín nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.5 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Hajduk má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 10.8 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Hajduk

Hajduk

VS
Zlín

Zlín

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více