Přeskočit na obsah
Porovnat Hartberg vs Železničar P

Hartberg vs Železničar P Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Hartberg vs Železničar P: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Hartberg Hartberg Domácí
Železničar P Železničar P Hosté
Hartberg
36.4
P P P V R R P P R R

Posledních 10 Zápasů

Železničar P
57.4
R V R R P V V P V R

Vyhrané Kategorie

2

Hartberg

3

Remíza

10

Železničar P

Radar Výkonnosti

Hartberg
Železničar P

Statistické Srovnání

Procento Výher
10%

1V, 4R, 5P

40%

4V, 4R, 2P

Gólů na Zápas
0.9

9 / 10 zápasů

1.7

17 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

0.9

9 / 10 zápasů

Skóre
-7

-7

+8

+8

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Oba Skórují
50%

5 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
E. Havel (3 gólů)
K. Karikari (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 4
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 11
Výhry Doma
0%

0V / 6 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
25%

1V / 4 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
55.8

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 56.4

55.1

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 55.2

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.84

Skutečné: 0.9 | Rozdíl: +0.06

1.64

Skutečné: 1.7 | Rozdíl: +0.06

Upravená Síla
36.4

Útok: 31.7, Obrana: 49.4, Forma: 10.6

57.4

Útok: 59.6, Obrana: 73.6, Forma: 42.0

Analýza Času Gólů

2

0-15'

1

16-30'

2
2

31-45'

3
3

46-60'

3

61-75'

3
1

76-90+'

6
Hartberg
Železničar P
Hartberg

Rozbor Síly

36.4

Celkově

Útok 31.7
Obrana 49.4
Forma 10.6
Stálost 75.7
Železničar P

Rozbor Síly

57.4

Celkově

Útok 59.6
Obrana 73.6
Forma 42.0
Stálost 56.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

55.0 vs 55.0

Kvalita Soupeře

56.4 vs 55.2

Proti Elitě

0% vs 0%
Hartberg logo Hartberg
P
Sturm (62%)
P
Rakousko (53%)
P
LASK (64%)
V
Rapid Vienna (53%)
R
Rapid Vienna (48%)
R
Sturm (66%)
P
RB Salzburg (46%)
P
Rakousko (48%)
Železničar P logo Železničar P
R
Radnik (50%)
V
OFK (53%)
R
Vojvodina (68%)
R
Red Star (69%)
P
Partizan (57%)
V
Javor (56%)
V
Novi Pazar (41%)
P
Čukarički (50%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Sturm D
2 - 4 P
62%
Rakousko V
0 - 1 P
53%
LASK D
1 - 5 P
64%
Rapid Vienna V
2 - 0 V
53%
Rapid Vienna D
2 - 2 R
48%
Sturm V
0 - 0 R
66%
RB Salzburg D
1 - 2 P
46%
Rakousko D
0 - 1 P
48%
LASK V
0 - 0 R
69%
BW Linz D
1 - 1 R
55%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Radnik D
1 - 1 R
50%
OFK D
2 - 0 V
53%
Vojvodina V
0 - 0 R
68%
Red Star D
2 - 2 R
69%
Partizan V
1 - 2 P
57%
Javor V
2 - 1 V
56%
Novi Pazar D
2 - 0 V
41%
Čukarički V
2 - 3 P
50%
Mladost Lučani D
5 - 0 V
48%
TSC V
0 - 0 R
60%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 55.8 vs 55.1), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Železničar P má útočnou výhodu s 1.7 góly na zápas oproti 0.9 Hartberg.

Železničar P má obrannou výhodu, inkasuje 0.9 na zápas oproti 1.6 Hartberg.

Hartberg nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Železničar P nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.6 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Železničar P se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (57.4 vs 36.4) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Hartberg

Hartberg

VS
Železničar P

Železničar P

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více