Přeskočit na obsah
Porovnat Heerenveen vs Nordsjælland

Heerenveen vs Nordsjælland Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Heerenveen vs Nordsjælland: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Heerenveen Heerenveen Domácí
Nordsjælland Nordsjælland Hosté
Heerenveen
57.1
P V V P V R V V V P

Posledních 10 Zápasů

Nordsjælland
51.3
R R P R V R V V V P

Vyhrané Kategorie

9

Heerenveen

3

Remíza

3

Nordsjælland

Radar Výkonnosti

Heerenveen
Nordsjælland

Statistické Srovnání

Procento Výher
60%

6V, 1R, 3P

40%

4V, 4R, 2P

Gólů na Zápas
1.8

18 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.4

14 / 10 zápasů

0.8

8 / 10 zápasů

Skóre
+4

+4

+3

+3

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
80%

8 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Oba Skórují
60%

6 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
J. Trenskow (4 gólů)
P. Amoako (2 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 10 / 2. Poločas: 8
1. Poločas: 2 / 2. Poločas: 9
Výhry Doma
100%

4V / 4 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
33%

2V / 6 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
52.6

Obtížnost Ligy: 80.0, Kvalita Soupeře: 58.9

53.4

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 52.4

Proti Elitě
0%

0V / 2 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
2.03

Skutečné: 1.8 | Rozdíl: -0.23

1.06

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: +0.04

Upravená Síla
57.1

Útok: 61.6, Obrana: 54.7, Forma: 61.6

51.3

Útok: 37.9, Obrana: 75.8, Forma: 41.4

Analýza Času Gólů

1

0-15'

1
3

16-30'

5

31-45'

1
4

46-60'

3
3

61-75'

2
2

76-90+'

4
Heerenveen
Nordsjælland
Heerenveen

Rozbor Síly

57.1

Celkově

Útok 61.6
Obrana 54.7
Forma 61.6
Stálost 43.3
Nordsjælland

Rozbor Síly

51.3

Celkově

Útok 37.9
Obrana 75.8
Forma 41.4
Stálost 56.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

80.0 vs 55.0

Kvalita Soupeře

58.9 vs 52.4

Proti Elitě

0% vs 0%
Heerenveen logo Heerenveen
P
NAC (54%)
V
Volendam (54%)
V
Fortuna (56%)
P
AZ (72%)
V
Heracles (36%)
R
NEC (69%)
V
Telstar (64%)
V
Excelsior (60%)
Nordsjælland logo Nordsjælland
R
Midtjylland (52%)
R
Brøndby (49%)
P
Viborg (55%)
R
AGF (57%)
V
Viborg (50%)
R
AGF (62%)
V
Brøndby (44%)
V
Sønderjyske (43%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
NAC V
0 - 2 P
54%
Volendam V
2 - 0 V
54%
Fortuna D
2 - 1 V
56%
AZ V
0 - 3 P
72%
Heracles D
4 - 1 V
36%
NEC V
2 - 2 R
69%
Telstar D
3 - 0 V
64%
Excelsior V
2 - 1 V
60%
Sparta D
2 - 1 V
44%
PSV V
1 - 3 P
80%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Midtjylland D
0 - 0 R
52%
Brøndby V
1 - 1 R
49%
Viborg V
0 - 1 P
55%
AGF D
1 - 1 R
57%
Viborg D
2 - 1 V
50%
AGF V
1 - 1 R
62%
Brøndby D
2 - 1 V
44%
Sønderjyske D
2 - 0 V
43%
Midtjylland V
1 - 0 V
57%
Viborg V
1 - 2 P
55%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 52.6 vs 53.4), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Heerenveen má útočnou výhodu s 1.8 góly na zápas oproti 1.1 Nordsjælland.

Nordsjælland má obrannou výhodu, inkasuje 0.8 na zápas oproti 1.4 Heerenveen.

Nordsjælland nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje Heerenveen s 100% domácích výher.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.6 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Heerenveen má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 5.8 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Heerenveen

Heerenveen

VS
Nordsjælland

Nordsjælland

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více