Přeskočit na obsah
Porovnat Gorica vs Brann

Gorica vs Brann Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Gorica vs Brann: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Gorica Gorica Domácí
Brann Brann Hosté
Gorica
38.9
P P V V P P R V R R

Posledních 10 Zápasů

Brann
45.1
V V R P P V P P P P

Vyhrané Kategorie

3

Gorica

3

Remíza

9

Brann

Radar Výkonnosti

Gorica
Brann

Statistické Srovnání

Procento Výher
30%

3V, 3R, 4P

30%

3V, 1R, 6P

Gólů na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

1.9

19 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.0

10 / 10 zápasů

1.4

14 / 10 zápasů

Skóre
+1

+1

+5

+5

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

10%

1 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
40%

4 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
B. Bogojević (3 gólů)
K. Ingason (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 5
1. Poločas: 10 / 2. Poločas: 9
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

33%

2V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
34.4

Obtížnost Ligy: 45.0, Kvalita Soupeře: 46.9

42.3

Obtížnost Ligy: 57.0, Kvalita Soupeře: 55.6

Proti Elitě
0%

0V / 1 zápasů

0%

0V / 1 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.95

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: +0.15

2.14

Skutečné: 1.9 | Rozdíl: -0.24

Upravená Síla
38.9

Útok: 30.9, Obrana: 56.3, Forma: 25.3

45.1

Útok: 58.5, Obrana: 49.2, Forma: 27.7

Analýza Času Gólů

3

0-15'

1
1

16-30'

3
2

31-45'

5
1

46-60'

4
2

61-75'

2
2

76-90+'

4
Gorica
Brann
Gorica

Rozbor Síly

38.9

Celkově

Útok 30.9
Obrana 56.3
Forma 25.3
Stálost 53.2
Brann

Rozbor Síly

45.1

Celkově

Útok 58.5
Obrana 49.2
Forma 27.7
Stálost 46.0

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

45.0 vs 57.0

Kvalita Soupeře

46.9 vs 55.6

Proti Elitě

0% vs 0%
Gorica logo Gorica
P
Slaven (40%)
P
Dinamo Zagreb (71%)
V
Istra (40%)
V
Vukovar (37%)
P
Lokomotiva (44%)
P
Hajduk (58%)
R
Varaždin (54%)
V
Rijeka (44%)
Brann logo Brann
V
Fredrikstad (39%)
V
Tromsø (68%)
R
Rosenborg (46%)
P
Viking (70%)
P
Sandefjord (50%)
V
HamKam (55%)
P
Tromsø (63%)
P
Kristiansund (48%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Slaven V
0 - 1 P
40%
Dinamo Zagreb D
1 - 2 P
71%
Istra D
1 - 0 V
40%
Vukovar V
2 - 1 V
37%
Lokomotiva D
0 - 2 P
44%
Hajduk V
0 - 1 P
58%
Varaždin V
1 - 1 R
54%
Rijeka D
4 - 0 V
44%
Osijek V
0 - 0 R
46%
Slaven D
2 - 2 R
35%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Fredrikstad D
3 - 1 V
39%
Tromsø V
5 - 0 V
68%
Rosenborg V
1 - 1 R
46%
Viking V
2 - 3 P
70%
Sandefjord D
0 - 1 P
50%
HamKam V
5 - 1 V
55%
Tromsø D
1 - 2 P
63%
Kristiansund V
2 - 3 P
48%
Bologna V
0 - 1 P
61%
Bologna D
0 - 1 P
56%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 34.4 vs 42.3), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Brann má útočnou výhodu s 1.9 góly na zápas oproti 1.1 Gorica.

Gorica má obrannou výhodu, inkasuje 1.0 na zápas oproti 1.4 Brann.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.7 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Brann má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 6.2 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Gorica

Gorica

VS
Brann

Brann

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více