Přeskočit na obsah
Porovnat Gorica vs Zürich

Gorica vs Zürich Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Gorica vs Zürich: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Gorica Gorica Domácí
Zürich Zürich Hosté
Gorica
38.9
P P V V P P R V R R

Posledních 10 Zápasů

Zürich
35.5
P V R P P P V P P P

Vyhrané Kategorie

8

Gorica

4

Remíza

3

Zürich

Radar Výkonnosti

Gorica
Zürich

Statistické Srovnání

Procento Výher
30%

3V, 3R, 4P

20%

2V, 1R, 7P

Gólů na Zápas
1.1

11 / 10 zápasů

1.0

10 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.0

10 / 10 zápasů

1.7

17 / 10 zápasů

Skóre
+1

+1

-7

-7

Čisté Konto
30%

3 / 10 zápasů

0%

0 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

80%

8 / 10 zápasů

Oba Skórují
40%

4 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
B. Bogojević (3 gólů)
Ivan Cavaleiro (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 5
1. Poločas: 3 / 2. Poločas: 7
Výhry Doma
40%

2V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Výhry Venku
20%

1V / 5 zápasů

0%

0V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
34.4

Obtížnost Ligy: 45.0, Kvalita Soupeře: 46.9

49.9

Obtížnost Ligy: 49.0, Kvalita Soupeře: 50.5

Proti Elitě
0%

0V / 1 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.95

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: +0.15

0.9

Skutečné: 1.0 | Rozdíl: +0.1

Upravená Síla
38.9

Útok: 30.9, Obrana: 56.3, Forma: 25.3

35.5

Útok: 33.3, Obrana: 43.3, Forma: 20.0

Analýza Času Gólů

3

0-15'

1
1

16-30'

1
2

31-45'

1
1

46-60'

1
2

61-75'

5
2

76-90+'

1
Gorica
Zürich
Gorica

Rozbor Síly

38.9

Celkově

Útok 30.9
Obrana 56.3
Forma 25.3
Stálost 53.2
Zürich

Rozbor Síly

35.5

Celkově

Útok 33.3
Obrana 43.3
Forma 20.0
Stálost 57.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

45.0 vs 49.0

Kvalita Soupeře

46.9 vs 50.5

Proti Elitě

0% vs 0%
Gorica logo Gorica
P
Slaven (40%)
P
Dinamo Zagreb (71%)
V
Istra (40%)
V
Vukovar (37%)
P
Lokomotiva (44%)
P
Hajduk (58%)
R
Varaždin (54%)
V
Rijeka (44%)
Zürich logo Zürich
P
Luzern (61%)
V
GC Zürich (31%)
R
Winterthur (46%)
P
Lausanne (47%)
P
Lugano (50%)
P
St.Gallen (60%)
V
Thun (44%)
P
Sion (62%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Slaven V
0 - 1 P
40%
Dinamo Zagreb D
1 - 2 P
71%
Istra D
1 - 0 V
40%
Vukovar V
2 - 1 V
37%
Lokomotiva D
0 - 2 P
44%
Hajduk V
0 - 1 P
58%
Varaždin V
1 - 1 R
54%
Rijeka D
4 - 0 V
44%
Osijek V
0 - 0 R
46%
Slaven D
2 - 2 R
35%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Luzern V
0 - 1 P
61%
GC Zürich D
2 - 1 V
31%
Winterthur V
2 - 2 R
46%
Lausanne V
0 - 3 P
47%
Lugano D
0 - 1 P
50%
St.Gallen V
1 - 2 P
60%
Thun D
2 - 1 V
44%
Sion D
1 - 2 P
62%
Servette V
1 - 2 P
66%
Lausanne D
1 - 2 P
38%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Zürich čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 49.9) ve srovnání s Gorica (SoS: 34.4). To znamená, že statistiky Zürich mají větší váhu.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Gorica na průměru 1.1 a Zürich na 1.0 gólů na zápas.

Gorica má obrannou výhodu, inkasuje 1.0 na zápas oproti 1.7 Zürich.

Zürich nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.4 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Gorica

Gorica

VS
Zürich

Zürich

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více