Přeskočit na obsah
Porovnat Hoffenheim vs Genk

Hoffenheim vs Genk Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Hoffenheim vs Genk: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Hoffenheim Hoffenheim Domácí
Genk Genk Hosté
Hoffenheim
51.5
V R V V R P P R V P

Posledních 10 Zápasů

Genk
50.6
V P R R V R V R P V

Vyhrané Kategorie

7

Hoffenheim

4

Remíza

4

Genk

Radar Výkonnosti

Hoffenheim
Genk

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 3R, 3P

40%

4V, 4R, 2P

Gólů na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

1.6

16 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.8

18 / 10 zápasů

1.6

16 / 10 zápasů

Skóre
-2

-2

0

0

Čisté Konto
10%

1 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
70%

7 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
A. Kramarić (4 gólů)
A. Bibout (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 11 / 2. Poločas: 5
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 10
Výhry Doma
33%

2V / 6 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Výhry Venku
50%

2V / 4 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
65.5

Obtížnost Ligy: 91.0, Kvalita Soupeře: 65.3

56.0

Obtížnost Ligy: 60.6, Kvalita Soupeře: 52.9

Proti Elitě
25%

1V / 4 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
2.05

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: -0.45

1.53

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: +0.07

Upravená Síla
51.5

Útok: 61.6, Obrana: 46.2, Forma: 46.2

50.6

Útok: 56.5, Obrana: 49.5, Forma: 42.4

Analýza Času Gólů

1

0-15'

2
5

16-30'

1
4

31-45'

1
3

46-60'

4

61-75'

5
3

76-90+'

3
Hoffenheim
Genk
Hoffenheim

Rozbor Síly

51.5

Celkově

Útok 61.6
Obrana 46.2
Forma 46.2
Stálost 50.5
Genk

Rozbor Síly

50.6

Celkově

Útok 56.5
Obrana 49.5
Forma 42.4
Stálost 56.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

91.0 vs 60.6

Kvalita Soupeře

65.3 vs 52.9

Proti Elitě

25% vs 0%
Hoffenheim logo Hoffenheim
V
Bremen (62%)
R
Stuttgart (70%)
V
Hamburg (63%)
V
Dortmund (71%)
R
Augsburg (71%)
P
Mainz 05 (65%)
P
Leipzig (84%)
R
Wolfsburg (50%)
Genk logo Genk
V
Westerlo (45%)
P
Charleroi (51%)
R
Standard (55%)
R
Charleroi (46%)
V
Westerlo (50%)
R
OHL (47%)
V
Antwerp (57%)
R
La Louvière (54%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Bremen D
1 - 0 V
62%
Stuttgart D
3 - 3 R
70%
Hamburg V
2 - 1 V
63%
Dortmund D
2 - 1 V
71%
Augsburg V
2 - 2 R
71%
Mainz 05 D
1 - 2 P
65%
Leipzig V
0 - 5 P
84%
Wolfsburg D
1 - 1 R
50%
Heidenheim V
4 - 2 V
67%
St. Pauli D
0 - 1 P
50%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Westerlo D
3 - 0 V
45%
Charleroi V
0 - 2 P
51%
Standard D
1 - 1 R
55%
Charleroi D
1 - 1 R
46%
Westerlo V
2 - 1 V
50%
OHL D
0 - 0 R
47%
Antwerp V
2 - 1 V
57%
La Louvière V
5 - 5 R
54%
Freiburg V
1 - 5 P
69%
Sint-Truiden D
1 - 0 V
55%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 65.5 vs 56.0), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Hoffenheim na průměru 1.6 a Genk na 1.6 gólů na zápas.

Obě obrany jsou srovnatelné, s Hoffenheim inkasujícím 1.8 a Genk inkasujícím 1.6 na zápas.

Hoffenheim měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 4 zápasů.

Genk nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 3.3 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Toto je opravdový hod mincí. Oba týmy jsou pozoruhodně vyrovnané ve všech ukazatelích.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Hoffenheim

Hoffenheim

VS
Genk

Genk

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více