Přeskočit na obsah
Porovnat Hoffenheim vs LNZ Cherkasy

Hoffenheim vs LNZ Cherkasy Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Hoffenheim vs LNZ Cherkasy: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Hoffenheim Hoffenheim Domácí
LNZ Cherkasy LNZ Cherkasy Hosté
Hoffenheim
51.5
V R V V R P P R V P

Posledních 10 Zápasů

LNZ Cherkasy
60.7
R R R P R V V V V P

Vyhrané Kategorie

7

Hoffenheim

2

Remíza

6

LNZ Cherkasy

Radar Výkonnosti

Hoffenheim
LNZ Cherkasy

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 3R, 3P

40%

4V, 4R, 2P

Gólů na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

1.4

14 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.8

18 / 10 zápasů

0.8

8 / 10 zápasů

Skóre
-2

-2

+6

+6

Čisté Konto
10%

1 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
70%

7 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Oba Skórují
70%

7 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
A. Kramarić (4 gólů)
M. Assinor (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 11 / 2. Poločas: 5
1. Poločas: 4 / 2. Poločas: 10
Výhry Doma
33%

2V / 6 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Výhry Venku
50%

2V / 4 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
65.5

Obtížnost Ligy: 91.0, Kvalita Soupeře: 65.3

67.6

Obtížnost Ligy: 98.0, Kvalita Soupeře: 71.2

Proti Elitě
25%

1V / 4 zápasů

14%

1V / 7 zápasů

Očekávané góly (xG)
2.05

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: -0.45

1.53

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.13

Upravená Síla
51.5

Útok: 61.6, Obrana: 46.2, Forma: 46.2

60.7

Útok: 54.9, Obrana: 86.2, Forma: 47.0

Analýza Času Gólů

1

0-15'

5

16-30'

1
4

31-45'

2
3

46-60'

3

61-75'

3
3

76-90+'

5
Hoffenheim
LNZ Cherkasy
Hoffenheim

Rozbor Síly

51.5

Celkově

Útok 61.6
Obrana 46.2
Forma 46.2
Stálost 50.5
LNZ Cherkasy

Rozbor Síly

60.7

Celkově

Útok 54.9
Obrana 86.2
Forma 47.0
Stálost 56.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

91.0 vs 98.0

Kvalita Soupeře

65.3 vs 71.2

Proti Elitě

25% vs 14%
Hoffenheim logo Hoffenheim
V
Bremen (62%)
R
Stuttgart (70%)
V
Hamburg (63%)
V
Dortmund (71%)
R
Augsburg (71%)
P
Mainz 05 (65%)
P
Leipzig (84%)
R
Wolfsburg (50%)
LNZ Cherkasy logo LNZ Cherkasy
R
Dynamo Kyiv (78%)
R
Karpaty Lviv (86%)
R
Metalist 1925 (74%)
P
Kolos (83%)
R
Shakhtar D (78%)
V
Kryvbas KR (76%)
V
Rukh Vynnyky (49%)
V
Oleksandria (44%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Bremen D
1 - 0 V
62%
Stuttgart D
3 - 3 R
70%
Hamburg V
2 - 1 V
63%
Dortmund D
2 - 1 V
71%
Augsburg V
2 - 2 R
71%
Mainz 05 D
1 - 2 P
65%
Leipzig V
0 - 5 P
84%
Wolfsburg D
1 - 1 R
50%
Heidenheim V
4 - 2 V
67%
St. Pauli D
0 - 1 P
50%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Dynamo Kyiv D
0 - 0 R
78%
Karpaty Lviv V
0 - 0 R
86%
Metalist 1925 D
1 - 1 R
74%
Kolos V
0 - 1 P
83%
Shakhtar D D
2 - 2 R
78%
Kryvbas KR V
3 - 0 V
76%
Rukh Vynnyky V
2 - 1 V
49%
Oleksandria D
2 - 0 V
44%
Veres Rivne V
3 - 0 V
67%
Polissya D
1 - 3 P
77%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 65.5 vs 67.6), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Hoffenheim na průměru 1.6 a LNZ Cherkasy na 1.4 gólů na zápas.

V obraně je LNZ Cherkasy výrazně lepší, inkasuje pouze 0.8 gólů na zápas s 5 čistými konty, zatímco Hoffenheim inkasuje 1.8 na zápas.

Hoffenheim měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 4 zápasů.

LNZ Cherkasy měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 7 zápasů.

LNZ Cherkasy je silný tým venku s 60% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.8 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

LNZ Cherkasy má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 9.2 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Hoffenheim

Hoffenheim

VS
LNZ Cherkasy

LNZ Cherkasy

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více