Přeskočit na obsah
Porovnat Hradec Kr. vs Malmö

Hradec Kr. vs Malmö Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Hradec Kr. vs Malmö: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Hradec Kr. Hradec Kr. Domácí
Malmö Malmö Hosté
Hradec Kr.
57.4
R P V V V V V P V R

Posledních 10 Zápasů

Malmö
39.9
P P V P V V R P P P

Vyhrané Kategorie

9

Hradec Kr.

2

Remíza

4

Malmö

Radar Výkonnosti

Hradec Kr.
Malmö

Statistické Srovnání

Procento Výher
60%

6V, 2R, 2P

30%

3V, 1R, 6P

Gólů na Zápas
1.2

12 / 10 zápasů

1.4

14 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.9

9 / 10 zápasů

1.6

16 / 10 zápasů

Skóre
+3

+3

-2

-2

Čisté Konto
50%

5 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
40%

4 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
O. Mihálik (7 gólů)
S. Hakšabanović (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 6
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 7
Výhry Doma
60%

3V / 5 zápasů

25%

1V / 4 zápasů

Výhry Venku
60%

3V / 5 zápasů

33%

2V / 6 zápasů

Obtížnost Programu
54.5

Obtížnost Ligy: 58.0, Kvalita Soupeře: 52.1

45.2

Obtížnost Ligy: 60.5, Kvalita Soupeře: 60.1

Proti Elitě
0%

0V / 0 zápasů

0%

0V / 3 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.26

Skutečné: 1.2 | Rozdíl: -0.06

1.44

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.04

Upravená Síla
57.4

Útok: 41.8, Obrana: 73.1, Forma: 62.7

39.9

Útok: 44.4, Obrana: 44.4, Forma: 28.6

Analýza Času Gólů

1

0-15'

1
2

16-30'

3
2

31-45'

3
2

46-60'

2
3

61-75'

2
2

76-90+'

3
Hradec Kr.
Malmö
Hradec Kr.

Rozbor Síly

57.4

Celkově

Útok 41.8
Obrana 73.1
Forma 62.7
Stálost 52.0
Malmö

Rozbor Síly

39.9

Celkově

Útok 44.4
Obrana 44.4
Forma 28.6
Stálost 46.0

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

58.0 vs 60.5

Kvalita Soupeře

52.1 vs 60.1

Proti Elitě

0% vs 0%
Hradec Kr. logo Hradec Kr.
R
Jablonec (49%)
P
Plzeň (64%)
V
Teplice (54%)
V
Slavia Prague (69%)
V
Slovácko (50%)
V
Bohemians (53%)
V
Ostrava (34%)
P
Plzeň (59%)
Malmö logo Malmö
P
Häcken (58%)
P
Mjällby (54%)
V
AIK (49%)
P
Sirius (65%)
V
Djurgården (59%)
V
GAIS (47%)
R
Örgryte (41%)
P
Genk (70%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Jablonec V
1 - 1 R
49%
Plzeň V
1 - 3 P
64%
Teplice V
1 - 0 V
54%
Slavia Prague D
2 - 1 V
69%
Slovácko V
3 - 1 V
50%
Bohemians D
2 - 0 V
53%
Ostrava D
1 - 0 V
34%
Plzeň D
0 - 3 P
59%
Liberec V
1 - 0 V
48%
Zlín D
0 - 0 R
41%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Häcken V
2 - 3 P
58%
Mjällby D
2 - 3 P
54%
AIK V
1 - 0 V
49%
Sirius D
2 - 3 P
65%
Djurgården V
1 - 0 V
59%
GAIS D
3 - 1 V
47%
Örgryte V
1 - 1 R
41%
Genk V
1 - 2 P
70%
Red Star D
0 - 1 P
81%
Porto V
1 - 2 P
77%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 54.5 vs 45.2), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Hradec Kr. na průměru 1.2 a Malmö na 1.4 gólů na zápas.

Hradec Kr. má obrannou výhodu, inkasuje 0.9 na zápas oproti 1.6 Malmö.

Hradec Kr. nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Malmö měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 0 z 3 zápasů.

Hradec Kr. je silný tým venku s 60% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.5 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Hradec Kr. se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (57.4 vs 39.9) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Hradec Kr.

Hradec Kr.

VS
Malmö

Malmö

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více