Přeskočit na obsah
Porovnat Başakşehir vs Levante

Başakşehir vs Levante Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Başakşehir vs Levante: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Başakşehir Başakşehir Domácí
Levante Levante Hosté
Başakşehir
57.0
V P V R V R R P V V

Posledních 10 Zápasů

Levante
55.7
V V P R V V P V R R

Vyhrané Kategorie

6

Başakşehir

4

Remíza

5

Levante

Radar Výkonnosti

Başakşehir
Levante

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 3R, 2P

50%

5V, 3R, 2P

Gólů na Zápas
1.6

16 / 10 zápasů

1.6

16 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.8

8 / 10 zápasů

1.5

15 / 10 zápasů

Skóre
+8

+8

+1

+1

Čisté Konto
60%

6 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
60%

6 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
30%

3 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
E. Shomurodov (5 gólů)
Carlos Espí (6 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 9 / 2. Poločas: 7
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 9
Výhry Doma
83%

5V / 6 zápasů

80%

4V / 5 zápasů

Výhry Venku
0%

0V / 4 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
49.4

Obtížnost Ligy: 72.0, Kvalita Soupeře: 58.9

59.6

Obtížnost Ligy: 93.0, Kvalita Soupeře: 64.0

Proti Elitě
0%

0V / 2 zápasů

0%

0V / 2 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.91

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: -0.31

2.0

Skutečné: 1.6 | Rozdíl: -0.4

Upravená Síla
57.0

Útok: 53.0, Obrana: 72.9, Forma: 49.7

55.7

Útok: 58.5, Obrana: 54.8, Forma: 54.8

Analýza Času Gólů

4

0-15'

1
1

16-30'

1
4

31-45'

5
1

46-60'

4
2

61-75'

1
4

76-90+'

4
Başakşehir
Levante
Başakşehir

Rozbor Síly

57.0

Celkově

Útok 53.0
Obrana 72.9
Forma 49.7
Stálost 53.2
Levante

Rozbor Síly

55.7

Celkově

Útok 58.5
Obrana 54.8
Forma 54.8
Stálost 53.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

72.0 vs 93.0

Kvalita Soupeře

58.9 vs 64.0

Proti Elitě

0% vs 0%
Başakşehir logo Başakşehir
V
Samsunspor (62%)
P
Fenerbahçe (73%)
V
Kasımpaşa (52%)
R
Trabzonspor (74%)
V
Gençlerbirliği (45%)
R
Kocaelispor (51%)
R
Antalyaspor (43%)
P
Galatasaray (69%)
Levante logo Levante
V
Celta Vigo (59%)
V
Osasuna (58%)
P
Villarreal (78%)
R
Espanyol (55%)
V
Sevilla (58%)
V
Getafe (67%)
P
Real Sociedad (66%)
V
Oviedo (61%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Samsunspor D
3 - 0 V
62%
Fenerbahçe V
1 - 3 P
73%
Kasımpaşa D
4 - 0 V
52%
Trabzonspor V
1 - 1 R
74%
Gençlerbirliği D
3 - 0 V
45%
Kocaelispor V
0 - 0 R
51%
Antalyaspor D
0 - 0 R
43%
Galatasaray V
0 - 3 P
69%
Göztepe D
2 - 1 V
59%
Konyaspor D
2 - 0 V
61%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Celta Vigo V
3 - 2 V
59%
Osasuna D
3 - 2 V
58%
Villarreal V
1 - 5 P
78%
Espanyol V
0 - 0 R
55%
Sevilla D
2 - 0 V
58%
Getafe D
1 - 0 V
67%
Real Sociedad V
0 - 2 P
66%
Oviedo D
4 - 2 V
61%
Rayo V
1 - 1 R
79%
Girona D
1 - 1 R
59%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Levante čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 59.6) ve srovnání s Başakşehir (SoS: 49.4). To znamená, že statistiky Levante mají větší váhu.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Başakşehir na průměru 1.6 a Levante na 1.6 gólů na zápas.

Başakşehir má obrannou výhodu, inkasuje 0.8 na zápas oproti 1.5 Levante.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje Başakşehir s 83% domácích výher.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.8 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Toto je opravdový hod mincí. Oba týmy jsou pozoruhodně vyrovnané ve všech ukazatelích.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Başakşehir

Başakşehir

VS
Levante

Levante

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více