Přeskočit na obsah
Porovnat Istra vs AEK Athens

Istra vs AEK Athens Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Istra vs AEK Athens: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Istra Istra Domácí
AEK Athens AEK Athens Hosté
Istra
35.8
V V P P P P P V V P

Posledních 10 Zápasů

AEK Athens
66.5
V R V V P V V P R V

Vyhrané Kategorie

3

Istra

1

Remíza

11

AEK Athens

Radar Výkonnosti

Istra
AEK Athens

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 0R, 6P

60%

6V, 2R, 2P

Gólů na Zápas
1.0

10 / 10 zápasů

1.8

18 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.3

13 / 10 zápasů

0.9

9 / 10 zápasů

Skóre
-3

-3

+9

+9

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
40%

4 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
S. Prevljak (4 gólů)
Zine (3 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 4
1. Poločas: 10 / 2. Poločas: 8
Výhry Doma
33%

2V / 6 zápasů

80%

4V / 5 zápasů

Výhry Venku
50%

2V / 4 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
34.5

Obtížnost Ligy: 45.0, Kvalita Soupeře: 47.2

59.8

Obtížnost Ligy: 64.8, Kvalita Soupeře: 61.0

Proti Elitě
0%

0V / 1 zápasů

50%

1V / 2 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.93

Skutečné: 1.0 | Rozdíl: +0.07

1.89

Skutečné: 1.8 | Rozdíl: -0.09

Upravená Síla
35.8

Útok: 28.2, Obrana: 47.9, Forma: 33.8

66.5

Útok: 65.9, Obrana: 76.9, Forma: 65.9

Analýza Času Gólů

3

0-15'

4
2

16-30'

2
1

31-45'

4

46-60'

2
1

61-75'

4
3

76-90+'

2
Istra
AEK Athens
Istra

Rozbor Síly

35.8

Celkově

Útok 28.2
Obrana 47.9
Forma 33.8
Stálost 35.2
AEK Athens

Rozbor Síly

66.5

Celkově

Útok 65.9
Obrana 76.9
Forma 65.9
Stálost 52.0

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

45.0 vs 64.8

Kvalita Soupeře

47.2 vs 61.0

Proti Elitě

0% vs 50%
Istra logo Istra
V
Osijek (46%)
V
Slaven (35%)
P
Gorica (50%)
P
Dinamo Zagreb (71%)
P
Vukovar (32%)
P
Lokomotiva (49%)
P
Hajduk (53%)
V
Varaždin (48%)
AEK Athens logo AEK Athens
V
Panathinaikos (52%)
R
Panathinaikos (57%)
V
PAOK (54%)
V
Rayo (68%)
P
Rayo (73%)
V
Olympiakos (61%)
V
Kifisia (49%)
P
Celje (67%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Osijek V
1 - 0 V
46%
Slaven D
3 - 1 V
35%
Gorica V
0 - 1 P
50%
Dinamo Zagreb D
0 - 2 P
71%
Vukovar D
1 - 2 P
32%
Lokomotiva V
0 - 2 P
49%
Hajduk D
1 - 3 P
53%
Varaždin D
2 - 1 V
48%
Rijeka V
2 - 0 V
48%
Osijek D
0 - 1 P
40%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Panathinaikos D
2 - 1 V
52%
Panathinaikos V
0 - 0 R
57%
PAOK D
3 - 0 V
54%
Rayo D
3 - 1 V
68%
Rayo V
0 - 3 P
73%
Olympiakos V
1 - 0 V
61%
Kifisia D
3 - 0 V
49%
Celje D
0 - 2 P
67%
Atromitos V
2 - 2 R
59%
Celje V
4 - 0 V
70%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

AEK Athens čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 59.8) ve srovnání s Istra (SoS: 34.5). To znamená, že statistiky AEK Athens mají větší váhu.

AEK Athens má útočnou výhodu s 1.8 góly na zápas oproti 1.0 Istra.

AEK Athens má obrannou výhodu, inkasuje 0.9 na zápas oproti 1.3 Istra.

Faktor domácího prostředí zvýhodňuje AEK Athens s 80% domácích výher.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.5 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — nepravděpodobné.

Na základě naší komplexní analýzy je AEK Athens jasným favoritem. Převaha v útoku (65.9), obraně (76.9) a formě (65.9) nenechává prostor pro pochybnosti. Istra potřebuje výjimečný výkon.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Istra

Istra

VS
AEK Athens

AEK Athens

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více