Přeskočit na obsah
Porovnat Istra vs Nordsjælland

Istra vs Nordsjælland Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Istra vs Nordsjælland: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Istra Istra Domácí
Nordsjælland Nordsjælland Hosté
Istra
35.8
V V P P P P P V V P

Posledních 10 Zápasů

Nordsjælland
51.3
R R P R V R V V V P

Vyhrané Kategorie

3

Istra

3

Remíza

9

Nordsjælland

Radar Výkonnosti

Istra
Nordsjælland

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 0R, 6P

40%

4V, 4R, 2P

Gólů na Zápas
1.0

10 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.3

13 / 10 zápasů

0.8

8 / 10 zápasů

Skóre
-3

-3

+3

+3

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Oba Skórují
40%

4 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
S. Prevljak (4 gólů)
P. Amoako (2 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 4
1. Poločas: 2 / 2. Poločas: 9
Výhry Doma
33%

2V / 6 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
50%

2V / 4 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
34.5

Obtížnost Ligy: 45.0, Kvalita Soupeře: 47.2

53.4

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 52.4

Proti Elitě
0%

0V / 1 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.93

Skutečné: 1.0 | Rozdíl: +0.07

1.06

Skutečné: 1.1 | Rozdíl: +0.04

Upravená Síla
35.8

Útok: 28.2, Obrana: 47.9, Forma: 33.8

51.3

Útok: 37.9, Obrana: 75.8, Forma: 41.4

Analýza Času Gólů

3

0-15'

1
2

16-30'

1

31-45'

1

46-60'

3
1

61-75'

2
3

76-90+'

4
Istra
Nordsjælland
Istra

Rozbor Síly

35.8

Celkově

Útok 28.2
Obrana 47.9
Forma 33.8
Stálost 35.2
Nordsjælland

Rozbor Síly

51.3

Celkově

Útok 37.9
Obrana 75.8
Forma 41.4
Stálost 56.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

45.0 vs 55.0

Kvalita Soupeře

47.2 vs 52.4

Proti Elitě

0% vs 0%
Istra logo Istra
V
Osijek (46%)
V
Slaven (35%)
P
Gorica (50%)
P
Dinamo Zagreb (71%)
P
Vukovar (32%)
P
Lokomotiva (49%)
P
Hajduk (53%)
V
Varaždin (48%)
Nordsjælland logo Nordsjælland
R
Midtjylland (52%)
R
Brøndby (49%)
P
Viborg (55%)
R
AGF (57%)
V
Viborg (50%)
R
AGF (62%)
V
Brøndby (44%)
V
Sønderjyske (43%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Osijek V
1 - 0 V
46%
Slaven D
3 - 1 V
35%
Gorica V
0 - 1 P
50%
Dinamo Zagreb D
0 - 2 P
71%
Vukovar D
1 - 2 P
32%
Lokomotiva V
0 - 2 P
49%
Hajduk D
1 - 3 P
53%
Varaždin D
2 - 1 V
48%
Rijeka V
2 - 0 V
48%
Osijek D
0 - 1 P
40%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Midtjylland D
0 - 0 R
52%
Brøndby V
1 - 1 R
49%
Viborg V
0 - 1 P
55%
AGF D
1 - 1 R
57%
Viborg D
2 - 1 V
50%
AGF V
1 - 1 R
62%
Brøndby D
2 - 1 V
44%
Sønderjyske D
2 - 0 V
43%
Midtjylland V
1 - 0 V
57%
Viborg V
1 - 2 P
55%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Nordsjælland čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 53.4) ve srovnání s Istra (SoS: 34.5). To znamená, že statistiky Nordsjælland mají větší váhu.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Istra na průměru 1.0 a Nordsjælland na 1.1 gólů na zápas.

Nordsjælland má obrannou výhodu, inkasuje 0.8 na zápas oproti 1.3 Istra.

Nordsjælland nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.1 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Nordsjælland se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (51.3 vs 35.8) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Istra

Istra

VS
Nordsjælland

Nordsjælland

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více