Přeskočit na obsah
Porovnat Istra vs Winterthur

Istra vs Winterthur Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Istra vs Winterthur: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Istra Istra Domácí
Winterthur Winterthur Hosté
Istra
35.8
V V P P P P P V V P

Posledních 10 Zápasů

Winterthur
33.7
P V R P P P P V R R

Vyhrané Kategorie

7

Istra

3

Remíza

5

Winterthur

Radar Výkonnosti

Istra
Winterthur

Statistické Srovnání

Procento Výher
40%

4V, 0R, 6P

20%

2V, 3R, 5P

Gólů na Zápas
1.0

10 / 10 zápasů

1.4

14 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
1.3

13 / 10 zápasů

2.0

20 / 10 zápasů

Skóre
-3

-3

-6

-6

Čisté Konto
20%

2 / 10 zápasů

0%

0 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Oba Skórují
40%

4 / 10 zápasů

80%

8 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
S. Prevljak (4 gólů)
N. Burkart (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 4
1. Poločas: 10 / 2. Poločas: 4
Výhry Doma
33%

2V / 6 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Výhry Venku
50%

2V / 4 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
34.5

Obtížnost Ligy: 45.0, Kvalita Soupeře: 47.2

36.6

Obtížnost Ligy: 49.0, Kvalita Soupeře: 48.5

Proti Elitě
0%

0V / 1 zápasů

0%

0V / 1 zápasů

Očekávané góly (xG)
0.93

Skutečné: 1.0 | Rozdíl: +0.07

1.46

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.06

Upravená Síla
35.8

Útok: 28.2, Obrana: 47.9, Forma: 33.8

33.7

Útok: 40.4, Obrana: 28.9, Forma: 17.3

Analýza Času Gólů

3

0-15'

4
2

16-30'

1
1

31-45'

4

46-60'

3
1

61-75'

1
3

76-90+'

1
Istra
Winterthur
Istra

Rozbor Síly

35.8

Celkově

Útok 28.2
Obrana 47.9
Forma 33.8
Stálost 35.2
Winterthur

Rozbor Síly

33.7

Celkově

Útok 40.4
Obrana 28.9
Forma 17.3
Stálost 61.3

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

45.0 vs 49.0

Kvalita Soupeře

47.2 vs 48.5

Proti Elitě

0% vs 0%
Istra logo Istra
V
Osijek (46%)
V
Slaven (35%)
P
Gorica (50%)
P
Dinamo Zagreb (71%)
P
Vukovar (32%)
P
Lokomotiva (49%)
P
Hajduk (53%)
V
Varaždin (48%)
Winterthur logo Winterthur
P
GC Zürich (36%)
V
Lausanne (42%)
R
Zürich (37%)
P
Servette (70%)
P
GC Zürich (27%)
P
Lausanne (43%)
P
Basel (46%)
V
Luzern (57%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Osijek V
1 - 0 V
46%
Slaven D
3 - 1 V
35%
Gorica V
0 - 1 P
50%
Dinamo Zagreb D
0 - 2 P
71%
Vukovar D
1 - 2 P
32%
Lokomotiva V
0 - 2 P
49%
Hajduk D
1 - 3 P
53%
Varaždin D
2 - 1 V
48%
Rijeka V
2 - 0 V
48%
Osijek D
0 - 1 P
40%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
GC Zürich V
2 - 3 P
36%
Lausanne D
2 - 1 V
42%
Zürich D
2 - 2 R
37%
Servette V
3 - 5 P
70%
GC Zürich D
0 - 2 P
27%
Lausanne V
1 - 2 P
43%
Basel D
0 - 2 P
46%
Luzern V
2 - 1 V
57%
Sion V
1 - 1 R
66%
Servette D
1 - 1 R
61%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 34.5 vs 36.6), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Winterthur má útočnou výhodu s 1.4 góly na zápas oproti 1.0 Istra.

Istra má obrannou výhodu, inkasuje 1.3 na zápas oproti 2.0 Winterthur.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.8 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Toto je opravdový hod mincí. Oba týmy jsou pozoruhodně vyrovnané ve všech ukazatelích.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Istra

Istra

VS
Winterthur

Winterthur

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více