Přeskočit na obsah
Porovnat Karpaty Lviv vs GAK

Karpaty Lviv vs GAK Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Karpaty Lviv vs GAK: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Karpaty Lviv Karpaty Lviv Domácí
GAK GAK Hosté
Karpaty Lviv
71.6
R P R V R V V V V R

Posledních 10 Zápasů

GAK
52.1
R V P P R P V V V P

Vyhrané Kategorie

9

Karpaty Lviv

3

Remíza

3

GAK

Radar Výkonnosti

Karpaty Lviv
GAK

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 4R, 1P

40%

4V, 2R, 4P

Gólů na Zápas
1.7

17 / 10 zápasů

1.7

17 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.4

4 / 10 zápasů

1.1

11 / 10 zápasů

Skóre
+13

+13

+6

+6

Čisté Konto
70%

7 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Oba Skórují
20%

2 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
Y. Kostenko (4 gólů)
R. Harakaté (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 10
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 11
Výhry Doma
50%

2V / 4 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
50%

3V / 6 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
66.8

Obtížnost Ligy: 98.0, Kvalita Soupeře: 64.7

51.3

Obtížnost Ligy: 55.0, Kvalita Soupeře: 48.8

Proti Elitě
20%

1V / 5 zápasů

0%

0V / 0 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.96

Skutečné: 1.7 | Rozdíl: -0.26

1.66

Skutečné: 1.7 | Rozdíl: +0.04

Upravená Síla
71.6

Útok: 66.2, Obrana: 100, Forma: 58.4

52.1

Útok: 57.4, Obrana: 64.2, Forma: 40.5

Analýza Času Gólů

2

0-15'

2

16-30'

2
3

31-45'

4
5

46-60'

3
3

61-75'

3
2

76-90+'

5
Karpaty Lviv
GAK
Karpaty Lviv

Rozbor Síly

71.6

Celkově

Útok 66.2
Obrana 100
Forma 58.4
Stálost 61.3
GAK

Rozbor Síly

52.1

Celkově

Útok 57.4
Obrana 64.2
Forma 40.5
Stálost 44.8

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

98.0 vs 55.0

Kvalita Soupeře

64.7 vs 48.8

Proti Elitě

20% vs 0%
Karpaty Lviv logo Karpaty Lviv
R
Metalist 1925 (79%)
P
Kryvbas KR (76%)
R
LNZ Cherkasy (74%)
V
Rukh Vynnyky (49%)
R
Epitsentr (79%)
V
Oleksandria (44%)
V
Dynamo Kyiv (83%)
V
Obolon (58%)
GAK logo GAK
R
Altach (43%)
V
WSG Tirol (44%)
P
WAC (51%)
P
Ried (55%)
R
Ried (50%)
P
Altach (48%)
V
BW Linz (55%)
V
WSG Tirol (48%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Metalist 1925 V
2 - 2 R
79%
Kryvbas KR V
0 - 1 P
76%
LNZ Cherkasy D
0 - 0 R
74%
Rukh Vynnyky V
3 - 0 V
49%
Epitsentr V
0 - 0 R
79%
Oleksandria D
2 - 0 V
44%
Dynamo Kyiv V
1 - 0 V
83%
Obolon D
4 - 0 V
58%
SK Poltava V
4 - 0 V
50%
Kudrivka D
1 - 1 R
55%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Altach D
2 - 2 R
43%
WSG Tirol D
4 - 0 V
44%
WAC V
0 - 1 P
51%
Ried V
1 - 2 P
55%
Ried D
1 - 1 R
50%
Altach V
0 - 1 P
48%
BW Linz D
2 - 1 V
55%
WSG Tirol V
5 - 1 V
48%
WAC D
2 - 0 V
46%
WSG Tirol V
0 - 2 P
48%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Karpaty Lviv čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 66.8) ve srovnání s GAK (SoS: 51.3). To znamená, že statistiky Karpaty Lviv mají větší váhu.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Karpaty Lviv na průměru 1.7 a GAK na 1.7 gólů na zápas.

Karpaty Lviv má obrannou výhodu, inkasuje 0.4 na zápas oproti 1.1 GAK.

Karpaty Lviv měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 5 zápasů.

GAK nečelil elitním soupeřům v poslední době, což ztěžuje hodnocení jejich potenciálu.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.5 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — nepravděpodobné.

Karpaty Lviv se vynořuje jako favorit. Se silnějším celkovým hodnocením (71.6 vs 52.1) by měl kontrolovat zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Karpaty Lviv

Karpaty Lviv

VS
GAK

GAK

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více