Přeskočit na obsah
Porovnat Karpaty Lviv vs Köln

Karpaty Lviv vs Köln Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Karpaty Lviv vs Köln: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Karpaty Lviv Karpaty Lviv Domácí
Köln Köln Hosté
Karpaty Lviv
71.6
R P R V R V V V V R

Posledních 10 Zápasů

Köln
41.1
P R P R V R R R P P

Vyhrané Kategorie

11

Karpaty Lviv

2

Remíza

2

Köln

Radar Výkonnosti

Karpaty Lviv
Köln

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 4R, 1P

10%

1V, 5R, 4P

Gólů na Zápas
1.7

17 / 10 zápasů

1.5

15 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.4

4 / 10 zápasů

1.9

19 / 10 zápasů

Skóre
+13

+13

-4

-4

Čisté Konto
70%

7 / 10 zápasů

0%

0 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
20%

2 / 10 zápasů

90%

9 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
Y. Kostenko (4 gólů)
S. El Mala (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 10
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 9
Výhry Doma
50%

2V / 4 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Výhry Venku
50%

3V / 6 zápasů

0%

0V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
66.8

Obtížnost Ligy: 98.0, Kvalita Soupeře: 64.7

58.7

Obtížnost Ligy: 91.0, Kvalita Soupeře: 63.6

Proti Elitě
20%

1V / 5 zápasů

0%

0V / 2 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.96

Skutečné: 1.7 | Rozdíl: -0.26

1.87

Skutečné: 1.5 | Rozdíl: -0.37

Upravená Síla
71.6

Útok: 66.2, Obrana: 100, Forma: 58.4

41.1

Útok: 54.4, Obrana: 39.9, Forma: 10.9

Analýza Času Gólů

2

0-15'

4
2

16-30'

3

31-45'

2
5

46-60'

3

61-75'

3
2

76-90+'

6
Karpaty Lviv
Köln
Karpaty Lviv

Rozbor Síly

71.6

Celkově

Útok 66.2
Obrana 100
Forma 58.4
Stálost 61.3
Köln

Rozbor Síly

41.1

Celkově

Útok 54.4
Obrana 39.9
Forma 10.9
Stálost 77.2

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

98.0 vs 91.0

Kvalita Soupeře

64.7 vs 63.6

Proti Elitě

20% vs 0%
Karpaty Lviv logo Karpaty Lviv
R
Metalist 1925 (79%)
P
Kryvbas KR (76%)
R
LNZ Cherkasy (74%)
V
Rukh Vynnyky (49%)
R
Epitsentr (79%)
V
Oleksandria (44%)
V
Dynamo Kyiv (83%)
V
Obolon (58%)
Köln logo Köln
P
Heidenheim (62%)
R
Union Berlin (57%)
P
Leverkusen (65%)
R
St. Pauli (55%)
V
Bremen (62%)
R
Frankfurt (67%)
R
M'gladbach (63%)
R
Hamburg (63%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Metalist 1925 V
2 - 2 R
79%
Kryvbas KR V
0 - 1 P
76%
LNZ Cherkasy D
0 - 0 R
74%
Rukh Vynnyky V
3 - 0 V
49%
Epitsentr V
0 - 0 R
79%
Oleksandria D
2 - 0 V
44%
Dynamo Kyiv V
1 - 0 V
83%
Obolon D
4 - 0 V
58%
SK Poltava V
4 - 0 V
50%
Kudrivka D
1 - 1 R
55%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Heidenheim D
1 - 3 P
62%
Union Berlin V
2 - 2 R
57%
Leverkusen D
1 - 2 P
65%
St. Pauli V
1 - 1 R
55%
Bremen D
3 - 1 V
62%
Frankfurt V
2 - 2 R
67%
M'gladbach D
3 - 3 R
63%
Hamburg V
1 - 1 R
63%
Dortmund D
1 - 2 P
71%
Augsburg V
0 - 2 P
71%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 66.8 vs 58.7), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Karpaty Lviv na průměru 1.7 a Köln na 1.5 gólů na zápas.

V obraně je Karpaty Lviv výrazně lepší, inkasuje pouze 0.4 gólů na zápas s 7 čistými konty, zatímco Köln inkasuje 1.9 na zápas.

Karpaty Lviv měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 5 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.8 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — pravděpodobné.

Na základě naší komplexní analýzy je Karpaty Lviv jasným favoritem. Převaha v útoku (66.2), obraně (100) a formě (58.4) nenechává prostor pro pochybnosti. Köln potřebuje výjimečný výkon.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Karpaty Lviv

Karpaty Lviv

VS
Köln

Köln

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více