Přeskočit na obsah
Porovnat Karpaty Lviv vs Kryvbas KR

Karpaty Lviv vs Kryvbas KR Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Karpaty Lviv vs Kryvbas KR: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Karpaty Lviv Karpaty Lviv Domácí
Kryvbas KR Kryvbas KR Hosté
Karpaty Lviv
71.6
R P R V R V V V V R

Posledních 10 Zápasů

Kryvbas KR
61.9
V V R P V V P V P R

Vyhrané Kategorie

5

Karpaty Lviv

3

Remíza

7

Kryvbas KR

Radar Výkonnosti

Karpaty Lviv
Kryvbas KR

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 4R, 1P

50%

5V, 2R, 3P

Gólů na Zápas
1.7

17 / 10 zápasů

1.9

19 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.4

4 / 10 zápasů

1.7

17 / 10 zápasů

Skóre
+13

+13

+2

+2

Čisté Konto
70%

7 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
20%

2 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
Y. Kostenko (4 gólů)
G. Mendoza (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 10
1. Poločas: 13 / 2. Poločas: 6
Výhry Doma
50%

2V / 4 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
50%

3V / 6 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
66.8

Obtížnost Ligy: 98.0, Kvalita Soupeře: 64.7

72.8

Obtížnost Ligy: 98.0, Kvalita Soupeře: 67.3

Proti Elitě
20%

1V / 5 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.96

Skutečné: 1.7 | Rozdíl: -0.26

2.78

Skutečné: 1.9 | Rozdíl: -0.88

Upravená Síla
71.6

Útok: 66.2, Obrana: 100, Forma: 58.4

61.9

Útok: 77.8, Obrana: 53.2, Forma: 61.4

Analýza Času Gólů

2

0-15'

4
2

16-30'

3
3

31-45'

4
5

46-60'

3
3

61-75'

3
2

76-90+'

2
Karpaty Lviv
Kryvbas KR
Karpaty Lviv

Rozbor Síly

71.6

Celkově

Útok 66.2
Obrana 100
Forma 58.4
Stálost 61.3
Kryvbas KR

Rozbor Síly

61.9

Celkově

Útok 77.8
Obrana 53.2
Forma 61.4
Stálost 45.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

98.0 vs 98.0

Kvalita Soupeře

64.7 vs 67.3

Proti Elitě

20% vs 40%
Karpaty Lviv logo Karpaty Lviv
R
Metalist 1925 (79%)
P
Kryvbas KR (76%)
R
LNZ Cherkasy (74%)
V
Rukh Vynnyky (49%)
R
Epitsentr (79%)
V
Oleksandria (44%)
V
Dynamo Kyiv (83%)
V
Obolon (58%)
Kryvbas KR logo Kryvbas KR
V
Veres Rivne (67%)
V
Karpaty Lviv (81%)
R
SK Poltava (50%)
P
Dynamo Kyiv (78%)
V
Rukh Vynnyky (44%)
V
Kudrivka (60%)
P
LNZ Cherkasy (74%)
V
Epitsentr (74%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Metalist 1925 V
2 - 2 R
79%
Kryvbas KR V
0 - 1 P
76%
LNZ Cherkasy D
0 - 0 R
74%
Rukh Vynnyky V
3 - 0 V
49%
Epitsentr V
0 - 0 R
79%
Oleksandria D
2 - 0 V
44%
Dynamo Kyiv V
1 - 0 V
83%
Obolon D
4 - 0 V
58%
SK Poltava V
4 - 0 V
50%
Kudrivka D
1 - 1 R
55%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Veres Rivne V
3 - 1 V
67%
Karpaty Lviv D
1 - 0 V
81%
SK Poltava V
3 - 3 R
50%
Dynamo Kyiv D
5 - 6 P
78%
Rukh Vynnyky D
3 - 0 V
44%
Kudrivka V
2 - 1 V
60%
LNZ Cherkasy D
0 - 3 P
74%
Epitsentr D
2 - 1 V
74%
Polissya V
0 - 2 P
82%
Obolon V
0 - 0 R
63%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 66.8 vs 72.8), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Karpaty Lviv na průměru 1.7 a Kryvbas KR na 1.9 gólů na zápas.

V obraně je Karpaty Lviv výrazně lepší, inkasuje pouze 0.4 gólů na zápas s 7 čistými konty, zatímco Kryvbas KR inkasuje 1.7 na zápas.

Karpaty Lviv měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 5 zápasů.

Kryvbas KR měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 2 z 5 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.9 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — nepravděpodobné.

Karpaty Lviv má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 9.7 bodů naznačuje konkurenční zápas.

V Ukraine Premier League (2026-05-08) porazil Kryvbas KR Karpaty Lviv 1-0. Kryvbas KR dosáhl tohoto vítězství doma. Těsný výsledek 1-0 ukazuje, jak vyrovnané tyto souboje jsou. Karpaty Lviv bude toužit po odvetě za tuto porážku. Kryvbas KR ponese psychologickou výhodu z tohoto nedávného vítězství.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Karpaty Lviv

Karpaty Lviv

VS
Kryvbas KR

Kryvbas KR

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více