Přeskočit na obsah
Porovnat Karpaty Lviv vs Lokomotiva

Karpaty Lviv vs Lokomotiva Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Karpaty Lviv vs Lokomotiva: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Karpaty Lviv Karpaty Lviv Domácí
Lokomotiva Lokomotiva Hosté
Karpaty Lviv
71.6
R P R V R V V V V R

Posledních 10 Zápasů

Lokomotiva
36.1
R P R V V V R P P R

Vyhrané Kategorie

12

Karpaty Lviv

2

Remíza

1

Lokomotiva

Radar Výkonnosti

Karpaty Lviv
Lokomotiva

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 4R, 1P

30%

3V, 4R, 3P

Gólů na Zápas
1.7

17 / 10 zápasů

1.0

10 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.4

4 / 10 zápasů

1.4

14 / 10 zápasů

Skóre
+13

+13

-4

-4

Čisté Konto
70%

7 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

40%

4 / 10 zápasů

Oba Skórují
20%

2 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
Y. Kostenko (4 gólů)
M. Sušak (2 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 10
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 5
Výhry Doma
50%

2V / 4 zápasů

40%

2V / 5 zápasů

Výhry Venku
50%

3V / 6 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
66.8

Obtížnost Ligy: 98.0, Kvalita Soupeře: 64.7

34.9

Obtížnost Ligy: 45.0, Kvalita Soupeře: 48.3

Proti Elitě
20%

1V / 5 zápasů

0%

0V / 1 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.96

Skutečné: 1.7 | Rozdíl: -0.26

0.92

Skutečné: 1.0 | Rozdíl: +0.08

Upravená Síla
71.6

Útok: 66.2, Obrana: 100, Forma: 58.4

36.1

Útok: 28.3, Obrana: 45.3, Forma: 25.5

Analýza Času Gólů

2

0-15'

2

16-30'

2
3

31-45'

2
5

46-60'

3
3

61-75'

2
2

76-90+'

1
Karpaty Lviv
Lokomotiva
Karpaty Lviv

Rozbor Síly

71.6

Celkově

Útok 66.2
Obrana 100
Forma 58.4
Stálost 61.3
Lokomotiva

Rozbor Síly

36.1

Celkově

Útok 28.3
Obrana 45.3
Forma 25.5
Stálost 57.7

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

98.0 vs 45.0

Kvalita Soupeře

64.7 vs 48.3

Proti Elitě

20% vs 0%
Karpaty Lviv logo Karpaty Lviv
R
Metalist 1925 (79%)
P
Kryvbas KR (76%)
R
LNZ Cherkasy (74%)
V
Rukh Vynnyky (49%)
R
Epitsentr (79%)
V
Oleksandria (44%)
V
Dynamo Kyiv (83%)
V
Obolon (58%)
Lokomotiva logo Lokomotiva
R
Varaždin (54%)
P
Rijeka (44%)
R
Osijek (46%)
V
Slaven (35%)
V
Gorica (50%)
V
Istra (40%)
R
Vukovar (37%)
P
Dinamo Zagreb (71%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Metalist 1925 V
2 - 2 R
79%
Kryvbas KR V
0 - 1 P
76%
LNZ Cherkasy D
0 - 0 R
74%
Rukh Vynnyky V
3 - 0 V
49%
Epitsentr V
0 - 0 R
79%
Oleksandria D
2 - 0 V
44%
Dynamo Kyiv V
1 - 0 V
83%
Obolon D
4 - 0 V
58%
SK Poltava V
4 - 0 V
50%
Kudrivka D
1 - 1 R
55%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Varaždin V
1 - 1 R
54%
Rijeka D
0 - 3 P
44%
Osijek V
0 - 0 R
46%
Slaven D
2 - 1 V
35%
Gorica V
2 - 0 V
50%
Istra D
2 - 0 V
40%
Vukovar V
1 - 1 R
37%
Dinamo Zagreb D
0 - 5 P
71%
Hajduk V
1 - 2 P
58%
Varaždin D
1 - 1 R
48%

AI Analýza

Při pohledu na surové statistiky se oba týmy zdají být ve formě, ale aplikace filtru obtížnosti programu odhaluje mnohem jasnější obraz.

Karpaty Lviv čelil výrazně silnějším soupeřům (SoS: 66.8) ve srovnání s Lokomotiva (SoS: 34.9). To znamená, že statistiky Karpaty Lviv mají větší váhu.

Karpaty Lviv má útočnou výhodu s 1.7 góly na zápas oproti 1.0 Lokomotiva.

V obraně je Karpaty Lviv výrazně lepší, inkasuje pouze 0.4 gólů na zápas s 7 čistými konty, zatímco Lokomotiva inkasuje 1.4 na zápas.

Karpaty Lviv měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 5 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.2 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — nepravděpodobné.

Na základě naší komplexní analýzy je Karpaty Lviv jasným favoritem. Převaha v útoku (66.2), obraně (100) a formě (58.4) nenechává prostor pro pochybnosti. Lokomotiva potřebuje výjimečný výkon.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Karpaty Lviv

Karpaty Lviv

VS
Lokomotiva

Lokomotiva

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více