Přeskočit na obsah
Porovnat Karpaty Lviv vs Monaco

Karpaty Lviv vs Monaco Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Karpaty Lviv vs Monaco: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Karpaty Lviv Karpaty Lviv Domácí
Monaco Monaco Hosté
Karpaty Lviv
71.6
R P R V R V V V V R

Posledních 10 Zápasů

Monaco
67.7
P V R R P V V V V V

Vyhrané Kategorie

4

Karpaty Lviv

1

Remíza

10

Monaco

Radar Výkonnosti

Karpaty Lviv
Monaco

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 4R, 1P

60%

6V, 2R, 2P

Gólů na Zápas
1.7

17 / 10 zápasů

1.8

18 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.4

4 / 10 zápasů

1.3

13 / 10 zápasů

Skóre
+13

+13

+5

+5

Čisté Konto
70%

7 / 10 zápasů

20%

2 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Oba Skórují
20%

2 / 10 zápasů

70%

7 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
Y. Kostenko (4 gólů)
F. Balogun (8 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 10
1. Poločas: 5 / 2. Poločas: 13
Výhry Doma
50%

2V / 4 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
50%

3V / 6 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
66.8

Obtížnost Ligy: 98.0, Kvalita Soupeře: 64.7

69.4

Obtížnost Ligy: 86.0, Kvalita Soupeře: 64.4

Proti Elitě
20%

1V / 5 zápasů

50%

2V / 4 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.96

Skutečné: 1.7 | Rozdíl: -0.26

2.08

Skutečné: 1.8 | Rozdíl: -0.28

Upravená Síla
71.6

Útok: 66.2, Obrana: 100, Forma: 58.4

67.7

Útok: 71.6, Obrana: 67.7, Forma: 71.6

Analýza Času Gólů

2

0-15'

1
2

16-30'

3
3

31-45'

1
5

46-60'

5
3

61-75'

6
2

76-90+'

2
Karpaty Lviv
Monaco
Karpaty Lviv

Rozbor Síly

71.6

Celkově

Útok 66.2
Obrana 100
Forma 58.4
Stálost 61.3
Monaco

Rozbor Síly

67.7

Celkově

Útok 71.6
Obrana 67.7
Forma 71.6
Stálost 52.0

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

98.0 vs 86.0

Kvalita Soupeře

64.7 vs 64.4

Proti Elitě

20% vs 50%
Karpaty Lviv logo Karpaty Lviv
R
Metalist 1925 (79%)
P
Kryvbas KR (76%)
R
LNZ Cherkasy (74%)
V
Rukh Vynnyky (49%)
R
Epitsentr (79%)
V
Oleksandria (44%)
V
Dynamo Kyiv (83%)
V
Obolon (58%)
Monaco logo Monaco
P
Lille (73%)
V
Metz (48%)
R
Toulouse (62%)
R
Auxerre (66%)
P
Paris FC (77%)
V
Marseille (61%)
V
Lyon (70%)
V
Brest (56%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Metalist 1925 V
2 - 2 R
79%
Kryvbas KR V
0 - 1 P
76%
LNZ Cherkasy D
0 - 0 R
74%
Rukh Vynnyky V
3 - 0 V
49%
Epitsentr V
0 - 0 R
79%
Oleksandria D
2 - 0 V
44%
Dynamo Kyiv V
1 - 0 V
83%
Obolon D
4 - 0 V
58%
SK Poltava V
4 - 0 V
50%
Kudrivka D
1 - 1 R
55%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Lille D
0 - 1 P
73%
Metz V
2 - 1 V
48%
Toulouse V
2 - 2 R
62%
Auxerre D
2 - 2 R
66%
Paris FC V
1 - 4 P
77%
Marseille D
2 - 1 V
61%
Lyon V
2 - 1 V
70%
Brest D
2 - 0 V
56%
Paris SG V
3 - 1 V
84%
Angers D
2 - 0 V
47%

AI Analýza

Toto je fascinující souboj dvou vyrovnaných týmů. Surová čísla vypráví jeden příběh, ale analýza kvality soupeřů přidává zásadní kontext.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 66.8 vs 69.4), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Oba týmy jsou vyrovnané v útoku, s Karpaty Lviv na průměru 1.7 a Monaco na 1.8 gólů na zápas.

V obraně je Karpaty Lviv výrazně lepší, inkasuje pouze 0.4 gólů na zápas s 7 čistými konty, zatímco Monaco inkasuje 1.3 na zápas.

Karpaty Lviv měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 5 zápasů.

Monaco prokázal svou hodnotu proti elitním soupeřům, vyhrál 2 z 4 zápasů.

Monaco je silný tým venku s 60% výher, což naznačuje, že mohou hrát bez ohledu na místo.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.6 gólů celkem. Přes 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Karpaty Lviv

Karpaty Lviv

VS
Monaco

Monaco

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více