Přeskočit na obsah
Porovnat Karpaty Lviv vs Lyon

Karpaty Lviv vs Lyon Head-to-head statistiky a porovnání formy

Porovnejte Karpaty Lviv vs Lyon: statistiky vzájemných zápasů, aktuální formu, góly, obrannou bilanci a ukazatele síly z posledních zápasů.

Karpaty Lviv Karpaty Lviv Domácí
Lyon Lyon Hosté
Karpaty Lviv
71.6
R P R V R V V V V R

Posledních 10 Zápasů

Lyon
58.2
P V V V V R P P R R

Vyhrané Kategorie

7

Karpaty Lviv

2

Remíza

6

Lyon

Radar Výkonnosti

Karpaty Lviv
Lyon

Statistické Srovnání

Procento Výher
50%

5V, 4R, 1P

40%

4V, 3R, 3P

Gólů na Zápas
1.7

17 / 10 zápasů

1.4

14 / 10 zápasů

Obdržených na Zápas
0.4

4 / 10 zápasů

1.2

12 / 10 zápasů

Skóre
+13

+13

+2

+2

Čisté Konto
70%

7 / 10 zápasů

30%

3 / 10 zápasů

Nad 2,5 Gólu
40%

4 / 10 zápasů

50%

5 / 10 zápasů

Oba Skórují
20%

2 / 10 zápasů

60%

6 / 10 zápasů

Nejlepší Střelec
Y. Kostenko (4 gólů)
R. Yaremchuk (4 gólů)
Góly dle Poločasu
1. Poločas: 7 / 2. Poločas: 10
1. Poločas: 6 / 2. Poločas: 8
Výhry Doma
50%

2V / 4 zápasů

60%

3V / 5 zápasů

Výhry Venku
50%

3V / 6 zápasů

20%

1V / 5 zápasů

Obtížnost Programu
66.8

Obtížnost Ligy: 98.0, Kvalita Soupeře: 64.7

73.4

Obtížnost Ligy: 85.8, Kvalita Soupeře: 63.9

Proti Elitě
20%

1V / 5 zápasů

67%

2V / 3 zápasů

Očekávané góly (xG)
1.96

Skutečné: 1.7 | Rozdíl: -0.26

1.99

Skutečné: 1.4 | Rozdíl: -0.59

Upravená Síla
71.6

Útok: 66.2, Obrana: 100, Forma: 58.4

58.2

Útok: 57.6, Obrana: 74.0, Forma: 49.4

Analýza Času Gólů

2

0-15'

1
2

16-30'

2
3

31-45'

3
5

46-60'

3
3

61-75'

4
2

76-90+'

1
Karpaty Lviv
Lyon
Karpaty Lviv

Rozbor Síly

71.6

Celkově

Útok 66.2
Obrana 100
Forma 58.4
Stálost 61.3
Lyon

Rozbor Síly

58.2

Celkově

Útok 57.6
Obrana 74.0
Forma 49.4
Stálost 50.5

Obtížnost Programu

Měří obtížnost soupeřů.

Obtížnost Ligy

98.0 vs 85.8

Kvalita Soupeře

64.7 vs 63.9

Proti Elitě

20% vs 67%
Karpaty Lviv logo Karpaty Lviv
R
Metalist 1925 (79%)
P
Kryvbas KR (76%)
R
LNZ Cherkasy (74%)
V
Rukh Vynnyky (49%)
R
Epitsentr (79%)
V
Oleksandria (44%)
V
Dynamo Kyiv (83%)
V
Obolon (58%)
Lyon logo Lyon
P
Toulouse (62%)
V
Rennes (75%)
V
Auxerre (66%)
V
Paris SG (84%)
V
Lorient (64%)
R
Angers (52%)
P
Monaco (72%)
P
Celta Vigo (50%)

Kvalita Soupeře: Kvalita soupeře kombinuje sílu ligy, nedávnou bodovou formu, skóre a kontext doma/venku. Neměří jen velikost nebo pověst klubu.

Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Metalist 1925 V
2 - 2 R
79%
Kryvbas KR V
0 - 1 P
76%
LNZ Cherkasy D
0 - 0 R
74%
Rukh Vynnyky V
3 - 0 V
49%
Epitsentr V
0 - 0 R
79%
Oleksandria D
2 - 0 V
44%
Dynamo Kyiv V
1 - 0 V
83%
Obolon D
4 - 0 V
58%
SK Poltava V
4 - 0 V
50%
Kudrivka D
1 - 1 R
55%
Detaily Soupeřů
Detaily Soupeřů
Skóre
Kval.
Toulouse V
1 - 2 P
62%
Rennes D
4 - 2 V
75%
Auxerre D
3 - 2 V
66%
Paris SG V
2 - 1 V
84%
Lorient D
2 - 0 V
64%
Angers V
0 - 0 R
52%
Monaco D
1 - 2 P
72%
Celta Vigo D
0 - 2 P
50%
Le Havre V
0 - 0 R
58%
Celta Vigo V
1 - 1 R
56%

AI Analýza

Statistiky ukazují jasný směr v tomto zápase, i když outsider by neměl být podceňován.

Oba týmy čelily podobné úrovni soupeřů (SoS: 66.8 vs 73.4), což činí surové statistiky spolehlivým základem pro srovnání.

Karpaty Lviv má útočnou výhodu s 1.7 góly na zápas oproti 1.4 Lyon.

Karpaty Lviv má obrannou výhodu, inkasuje 0.4 na zápas oproti 1.2 Lyon.

Karpaty Lviv měl potíže s elitními soupeři, vyhrál pouze 1 z 5 zápasů.

Lyon prokázal svou hodnotu proti elitním soupeřům, vyhrál 2 z 3 zápasů.

Na základě kombinovaných statistik se očekává 2.4 gólů celkem. Pod 2,5 gólů je statistický trend, oba týmy skórují — možné.

Karpaty Lviv má výhodu podle upravených ukazatelů, ale výsledek není předem daný. Rozdíl 13.4 bodů naznačuje konkurenční zápas.

Simulátor Zápasu

AI simulace zápasu na základě reálných statistik

Karpaty Lviv

Karpaty Lviv

VS
Lyon

Lyon

U H2H (přímých) soubojů omezujeme naše analýzy na přesně 10 zápasů – optimální hloubku, která eliminuje momentální výkyvy a náhody. Ani méně, ani více. Tento cílený přístup je naším nepopiratelným zlatým standardem, který nejčistší formou odhaluje taktickou a psychologickou převahu týmů v jejich vzájemných střetnutích. Nezaměřujeme se na šum minulosti, ale na milimetrovou přesnost aktuální formy.

Populární Týmy

Používáme cookies a local storage pro zlepšení vašeho zážitku. Zjistit více